FLUNATEC Čistiaca pena na optiku TFT Optic cleaner - 100ml | Muničák
novinka
FLUNATEC Čistiaca pena na optiku TFT Optic cleaner - 100ml

FLUNATEC Čistiaca pena na optiku TFT Optic cleaner - 100ml

Kód tovaru: 305096,06 13.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Flunatec TFT Optic Cleaner je špeciálna pena čistiaca všetky druhy plochých obrazoviek, napríklad TFT-LCD monitory a televízie, PDA, navigačné zariadenia, umelohmotné povrchy, loveckú optiku, okuliare, rôzne sklenené povrchy a ďalšie. Pôsobí antistaticky.
 
Návod na použitie:
Pri použití dbajte na pokyny výrobcu čisteného zariadenia! Nádobu pred použitím dôkladne pretrepte. Elektrické spotrebiče pred čistením odpojte od elektrické siete. Predtým odstráňte hrubé nečistoty. FlunaTec TFT Optik Cleaner nastriekajte rovnomernú tenkú vrstvu na čistený povrch (pri silnom znečistení nechajte krátko pôsobiť). Pomocou čistej mäkkej handričky bez chlpov - najlepšie s mikrovláknom - dosucha vyleštite.
 
Bezpečnostné pokyny:
Nádoba je pod stálym tlakom. Chráňte pred slnečným žiarením a teplotami nad 50°C. Nestriekajte do plameňa ani na horúce predmety, pri manipulácii nefajčiť!!  Neodkladať do blízkosti zápalných zdrojov! Po minutí neotvárať násilím ani nespaľovať!

R12: Vysoko zápalná látka. R18: Pri používaní sa vytvárajú výbušné/ľahko vznetlivé zmesi vzduchu a výparov. S9: Uskladniť na dobre vetranom mieste. S16: Uchovávajte mimo dosah zdrojov zapálenia - nefajčite. S33: Preveďte preventívne opatrenia proti výbojom statické elektriny. S51: Používajte na dobre vetranom mieste. S56: Tento materiál a jeho obal musí byť zneškodnený v zbernom mieste pre zvláštne a nebezpečné odpady. S2: Uchovávať mimo dosah detí. S45: V prípade úrazu alebo nevoľnosti - ihneď vyhľadať lekársku pomoc a predložiť obal s etiketou.

Objem: 100 ml