GERBER Nôž s pevnou čepeľou LMF II - hnedý | Muničák
GERBER Nôž s pevnou čepeľou LMF II - hnedý
GERBER Nôž s pevnou čepeľou LMF II - hnedý
GERBER Nôž s pevnou čepeľou LMF II - hnedý
GERBER Nôž s pevnou čepeľou LMF II - hnedý

GERBER Nôž s pevnou čepeľou LMF II - hnedý

Kód tovaru: 502728,01 119.90 €
GERBER
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Gerber LMF II (Lightweight Multi-function) je už na prvý pohľad veľmi odolný nôž. Čepeľ je typu drop-point s konvexným výbrusom, vďaka čomu je čepeľ robustná a zároveň perfektne ostrá. Čepeľ je vyrobená z ocele 420HC (starší model 12C27). Výhodou použitej ocele je dobrá stabilita ostria a ľahké brúsenie aj v poľných podmienkach. Čepeľ je čiernená a s kombinovaným ostrím.

Rukoväť je "gumová" a vyrobená zo zliatiny nylonu vystuženého skleneným vláknom. Celá rukoväť noža je pomerne plochá no napriek tomu sa drží príjemne. Rukoväť je zakončená masívnou oceľovou hruškou, ktorá je uspôsobená na rozbíjanie skla a zatĺkaniu klincov či kolíkov.

LMF II sa dodáva s univerzálnym multifunkčným puzdrom v ktorom nôž perfektne a pevne sedí. Puzdro je variabilné a umožňuje širokú škálu spôsobov nosenia vrátane prichytenia na MOLLE väzbu. Súčasťou je aj integrovaná brúska(v puzdre) a samostatný rezač bezpečnostných pásov, ktorý má aj vlastné puzdro.

Nôž je dobre vyvážený a dobre sedí v ruke. Pri správnej technike sekania seká veľmi dobre aj väčšie priemery suchého a tvrdého dreva. Nôž je pomerne široký, vďaka čomu sa dá dobre použiť aj na štiepanie väčších polien (batoning). Zaujímavosťou noža sú tri otvory v rukoväti, vďaka ktorým môžete nôž pomocou paracordu upevniť na dlhšiu tyč a vyrobiť tak improvizovaný oštep.

Parametre:
Materiál čepele: 420HC
Materiál rukoväte: nylon vystužený sklenými vláknami
Celková dĺžka: 270 mm
Dĺžka čepele: 120 mm
Dĺžka rukoväte: 150 mm
Hrúbka čepele: 4 mm
Hmotnosť: 232 g
Puzdro: plast

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?