H&H Vented Chest Dressing H*VENT | Muničák
×
novinka
H&H Vented Chest Dressing H*VENT
H&H Vented Chest Dressing H*VENT

H&H Vented Chest Dressing H*VENT

Kód tovaru: 261607,02 23.30 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Víťaz ocenenia za inováciu EMS World 2017

H & H Medical uviedlo na trh produkt rady hydrogélovéhého hrudného krytia - ventilované hrudné krytie H * VENT. Tak ako Bolin Chest Seal tak aj H*VENT bol vytvorený pre uvoľnenie hrudného tlaku pri otvorenom poranení hrudníka, spôsobeným vzduchom (pneumotorax) alebo tekutinou (hemotorax).

Vlastnosti i H*VENT:
- unikátne mnohosmerné ventilované krytie, ktoré umožňuje tekutinám vytekať podľa gravitácie. Toto je dôležité, pretože zranení môžu byť transportovaní na boku, apod.
- prevedenie krytia je pre prevenciu oklúzie, čo je dané 6 výstupnými portami .I keby bolo 5 portov zablokovaných, stále zostáva jeden plne funkčný
- unikátna kupolová membrána vytvára plné utesnenie okolia rany a znižuje riziko alternatívneho vstupu vzduchu alebo tekutín
- veľký otvor H * VENT umožňuje vizuálnu kontrolu rany. Prevedenie kupoly poskytuje rýchlu informáciu o unikajúcom vzduchu alebo tekutine (von z hrudníka) alebo pri utesnení (nasávanie)
- interným testovaním preverené udržanie tesnosti počas nádychu a udržanie podtlaku v pleurálnom priestore.
- najnižší profil zo všetkých ventilovaných hrudných krytí

Kľúčové slová: chest seal chest dressing hrudne krytie IFAK medic lekarnicka 

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.