JETBOIL Plynový varič Flash Carbon 1L - čierny | Muničák
JETBOIL Plynový varič Flash Carbon 1L - čierny
JETBOIL Plynový varič Flash Carbon 1L - čierny
JETBOIL Plynový varič Flash Carbon 1L - čierny
JETBOIL Plynový varič Flash Carbon 1L - čierny

JETBOIL Plynový varič Flash Carbon 1L - čierny

Kód tovaru: 261497,11 139.99 €
JETBOIL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Jetboil Flash - Carbon Jetboil Flash je jedinečná súprava na varenie, ktorá vyniká v mnohých ohľadoch. Jednoducho spája horák a varnú nádobu do jedného zariadenia. Vďaka tvarovanému uzamykaciemu systému nádoba pevne sedí na sporáku, takže nehrozí náhodné vyliatie. Výmenník tepla na dne nádoby, ktorý vynašla spoločnosť Jetboil, výrazne zabraňuje úniku tepla, zvyšuje účinnosť variča a znižuje spotrebu plynu. Celú zostavu možno prenášať úhľadne zloženú v litrovej nádobe, vrátane malej 100 g kazety (10-12 l vody na varenie), podpornej trojnožky a samotného variča. Ďalším skvelým doplnkom je neoprénový kryt nádoby, ktorý uľahčuje manipuláciu s horúcim obsahom. Okrem toho je vybavený gélovým indikátorom meniacim farbu, ktorý pri varení zmení farbu na žltú. Systém sa zapáli stlačením tlačidla a do dvoch minút vám ponúkne pol litra vriacej vody.

ÚSPORNÝ: S plynovou kartušou JetboilFlash môžete uvariť až 10 litrov horúcej vody na 100 g plynovej kartuše! Vďaka patentovanému spôsobu rozvodu tepla z horáka FluxRing je Jetboil Flash jedným z najúčinnejších kotlov na trhu. 
RÝCHLOSŤ: Uvarí 0,5 litra vody za 100 sekúnd aj v najnáročnejších podmienkach a pri nízkych teplotách okolia. Vďaka systému FluxRing tento kotol opäť šetrí nielen vašu peňaženku, ale aj váš čas. Ak použijete špeciálny štvorzložkový plyn Jetboil Jetpower, môžete variť aj v extrémnych horských podmienkach. 
ĽAHKÝ A KOMPAKTNÝ: Varič Jetboil Flash váži len 371 g (bez kartuše a stabilizačného statívu) a všetko sa dokonale poskladá do nádoby, ktorá sa potom ľahko uzavrie. To všetko sa zmestí do jednej kompaktnej nádoby. Plastové viečko (možnosť nápojového pohára / nálevky / kávovaru). Neoprénový obal s rukoväťou na prenášanie, menšie tepelné straty a indikátor varenia. Polykarbonátový pohár pokrývajúci nádobu, použiteľný ako nádoba na pitie/jedlo. Statív pre stabilitu a izoláciu kazety. Varič s tlakovým ventilom (otvorte závit úplne, varič stále uvoľňuje primerané množstvo plynu za akýchkoľvek podmienok, aby sa dosiahlo čo najefektívnejšie varenie).