KA-BAR Nôž s pevnou čepeľou Black Tanto (KA1245) | Muničák
KA-BAR Nôž s pevnou čepeľou Black Tanto (KA1245)
KA-BAR Nôž s pevnou čepeľou Black Tanto (KA1245)
KA-BAR Nôž s pevnou čepeľou Black Tanto (KA1245)

KA-BAR Nôž s pevnou čepeľou Black Tanto (KA1245)

Kód tovaru: 501700 154.00 €
KA-BAR
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Tento nôž je postavený na rokmi overenej koncepcii armádneho noža USA. Skĺbil sa v ňom osvedčený tvar rukoväte s dvojitou záštitou a obľúbenou tanto čepeľou. Kombinácia týchto dvoch faktorov robí z noža KA-BAR Black Tanto vynikajúci bojový nôž, ktorý sa nezľakne žiadneho nepriateľa.

Vďaka špecifickému zalomeniu čepele vznikol hrot, ktorý má vynikajúce penetračné schopnosti, ale je veľmi odolný a nemusíte sa báť, že sa Vám zlomí. Tento nôž je vynikajúci bojovník, ale to neobmedzuje jeho úžitkové vlastnosti. Konštrukcia rovného ostria podporeného ostrými zúbkami Vám uľahčí rezanie špagátov, lán a káblov. Oválna rukoväť je zakončená plochou hlavicou, ktorú môžete využiť ako kladivo vhodné na zatĺkanie klincov alebo na rozbitie útočníkovho čela.

Uhlíková oceľ použitá na čepeľ zaručuje nožu vysokú ostrosť a ľahké brúsenie. V prípade nutnosti je nôž možné nabrúsiť aj na hladkom riečnom kameni. Čepeľ je pokrytá čiernou epoxidovou vrstvou, ktorá chráni skoro celý nôž pred koróziou. Po použití noža je vhodné ho otrieť do sucha a pri dlhodobom skladovaní aj ošetriť olejom. Predídete tím vzniku korózie na ostrí.

Nôž je dodávaný vo vynikajúcom kydexovom puzdre, ktoré drží nôž pevne obopnutý. Kydex je podporený nylonovými popruhmi s cvokmi, ktoré udržia nôž v puzdre aj pri extrémnych činnostiach ako je zoskok s padákom, preliezaní prekážok a dier. Puzdro má po obvode množstvo otvorov, vďaka ktorím si ho môžete upevniť na vestu, opasok, alebo lýtko a to v uhle, ktorý Vám vyhovuje.

Materiál čepele: 1095
Materiál rukoväte: kraton
Celková dĺžka: 322 mm
Dĺžka čepele: 203 mm
Dĺžka rukoväte: 119 mm
Hrúbka čepele: 4 mm
Hmotnosť: 317 g

Kľúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky kabar

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?