KATADYN Dezinfekcia vody Micropur MC 1000F 100ml (40438) | Muničák
KATADYN Dezinfekcia vody Micropur MC 1000F 100ml (40438)

KATADYN Dezinfekcia vody Micropur MC 1000F 100ml (40438)

Kód tovaru: 261619,02 16.50 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Tekutý Katadyn Micropur, prostriedok na dezinfekciu pitnej vody. Vhodné na rekreačné cesty, pobyty a pod. Tiež sa zvykne používať pri cestovaní do exotických destinácií, či pri profesionálnych expedíciách. Obzvlášť vhodný je tento prípravok pri cestovaní do zaostalejších regiónov s menej rozvinutým hospodárstvom a do krajín subtropického a tropického pásma.

Použitie: stačí kvapnú adekvátne množsvo prostriedku do pohára, fľaše, kanistra či zásobníka s vodou určenou na pitie. Nechajte pôsobiť po dobu 120 minút. S použitím prípravku Micropur Classic nie sú spojené žiadne zdrav. riziká a takto pripravenú vodu môžete použiť na pitie, umývanie riadu alebo osobnú hygienu. MICROPUR eliminuje riziko infekcií z vody pochádzajúcej z nedostatočne udržovaných studní, verejných vodovodných sietí (hotely a ubytovacie zariadenia) alebo z prírodných zdrojov vody ako sú pramene, horské potoky a pod.

ŠPECIFIKÁCIE
Obsah: 100ml
Použitie: 1ml / 10 litrov vody

MICROPUR Classic využíva technológiu strieborných iónov. V dôsledku dezinfekčného účinku zbaví vodu do 120 minút baktérií, rias a súčasne dezinfikovanú vodu konzervuje až na dobu 6 mesiacov. (striebro: 2,5 mg/ g). Neobsahuje chlór, je bez chuti a bez zápachu.

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?