KATADYN Dez. tabletky do vody Micropur MC 1T 50tabliet | Muničák
novinka
KATADYN Dezinfekčné tabletky do vody Micropur MC 1T 50tabliet (40445)

KATADYN Dezinfekčné tabletky do vody Micropur MC 1T 50tabliet (40445)

Kód tovaru: 261619,01 13.50 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

MICROPUR Forte MF 1T (tablety) je unikátny kombinovaný prípravok pre účinnú dezinfekciu vody. Je vhodný pre akýkoľvek typ rodinných a obchodných ciest a rekreačných pobytov. Súčasne sa často používa pri cestovaní do exotických destinácií a pri profesionálnych expedíciách. Prípravok je zvlášť odporúčaný pri cestovaní do zaostalých regiónov s nerozvinutým hospodárstvom a do krajín substropického a tropického pásma. MICROPUR Forte MF 1T je však vhodný aj pre kemping a letné tábory v našich končinách.

MICROPUR Forte je určený pre dezinfekciu vizuálne čírej vody, v prípade zákalu je potrebné vopred vykonať mechanickú filtráciu. Prípravok využíva technológiu aktívneho chlóru a strieborných iónov. V dôsledku vysokého dezinfekčného účinku zbaví vodu do 30 minút baktérií a vírusov a súčasne zdezinfikovanú vodu konzervuje až na dobu 6 mesiacov. Za 120 minút dokáže eliminovať veľmi odolné prvoky ako napr. Lamblia (Giardia intestinalis).

Použitie prípravku MICROPUR je veľmi jednoduché - stačí len vhodiť adekvátny počet minitabliet (1 tbl. na 1 l vody) do pohára, fľaše, nádoby na vodu či zásobníka s vodou určenou na konzumáciu, nechať rozpustiť a pôsobiť po dobu 30 minút (resp. dvoch hodín). S použitím prípravku MICROPUR Forte MF 1T nie sú spojené žiadne zdravotné riziká a takto pripravenú vodu možno použiť na konzumáciu, umývanie riadu alebo osobnú hygienu. Prípravok vodu zbavuje ako choroboplodných zárodkov, tak aj rias a zápachu. Eliminuje riziko infekcií z vody pochádzajúcej zo zle udržiavaných studní, verejných vodovodných sietí (hotely a ubytovacie zariadenia) alebo z prírodných zdrojov vody, ako sú pramene, horské potoky a pod.

MICROPUR Forte MF 1T môže zanechať jemnú chlórovú príchuť a pri varení alebo priamej konzumácii vody je preto vhodné upraviť chuť vody prípravkom MICROPUR Antichlorine MA 100F.