LEATHERMAN Multitool SKELETOOL RX - červený (LTG 832310) | Muničák
×
LEATHERMAN Multitool SKELETOOL RX - červený (LTG 832310)
LEATHERMAN Multitool SKELETOOL RX - červený (LTG 832310)
LEATHERMAN Multitool SKELETOOL RX - červený (LTG 832310)
LEATHERMAN Multitool SKELETOOL RX - červený (LTG 832310)

LEATHERMAN Multitool SKELETOOL RX - červený (LTG 832310)

Kód tovaru: 503259 145.00 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Neprehliadnuteľný! Práve taký je Leatherman Skeletool RX. Stojí za tým nielen unikátne oranžové sfarbenie, ale aj jedinečný dizajn. Ten je prepojený účelnosťou a vďaka odľahčovacím otvorom váži tento 7-nástrojový multitool iba 142 gramov, čo mu však nič neuberá na fuknčnosti a extrémnej odolnosti. Nízku váhu ocenia najmä horolezci a cestovatelia, ktorí počítajú každý gram hmotnosti navyše a potrebujú sa spoľahnúť na kvalitné náradie. Oproti svojmu predchodcovi je tento model obohatený o zúbkovanú čepeľ, ktorá sa dá jednoducho otvoriť aj jednou rukou. Tradičné multifunkčné kliešte sú ďalej doplnené bit so skrutkovačom a hrotom na vyrážanie skla ale aj otváračom na fľaše. Telo z nerezovej ocele je vyplnené hliníkovou vložkou. Vďaka kvalitnej karabínke je možné multitool jedným pohybom pripnúť na opasok či na batoh. Stane sa tak štýlovým pomocníkom, ktorého budete mať po ruke v každej situácii.

Nástroje:
1) Kliešte s ihlovou špičkou
2) Uťahovacie kliešte
3) Štiepacie kliešte tvrdých drôtov
4) Štiepacie kliešte mäkkých drôtov
5) Nôž so zúbkovanou čepeľou z ocele 154CM
6) Karabína / otvárač na fľaše
7) Veľký adaptér na bity

Balenie obsahuje:
- Nástroj
- Púzdro Nylon 4”
- Špeciálny kód pre registráciu / Nálepku
- Návod v CZ a SK jazyku

Rozmery:
 - Dĺžka čepele: 6.6 cm
 - Dĺžka zavretého nástroja: 10 cm
 - Hmotnosť: 142 g

Materiály:
154CM STAINLESS STEEL - Nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíka a zliatiny je veľmi odolná voči korózii, navyše vydrží nabrúsená 3x dlhšie než 420 nerezová oceľ. Táto oceľ sa používa na niektoré prémiové prvky multitoolov Leatherman, ako sú čepele alebo vymeniteľné brity štiepačiek.
CARBIDE - Jeden z najtvrdších materiálov na svete okrem diamantov. Nástroje vyrobené z karbidu wolfrámu sa používajú k účinnému a bezpečnému rozbitiu skiel u auta a nájdete ich v multitooloch Leatherman ktoré sú určené primárne pre IZS.
CERAKOTE™ - Povrchová úprava na bázi keramiky, ktorá poskytuje trvalú ochrannú vrstvu proti korózii, oteru alebo inému mechanickému poškodeniu.

Leatherman je americká značka multitoolov najvyššej kvality. Od roku 1983 sa výrobky Leatherman stali behom niekoľko rokov jedničkou na celosvetovom trhu a spojujú kvalitu a funkčnosť v jedinečný kompaktný celok.

Kľúčové slová: nôž nože leatherman multitool multifunkcne naradie klieste
 

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.