LEATHERMAN Zatvárací nôž FREE K4X - strieborný (832662) | Muničák
×
novinka
LEATHERMAN Zatvárací nôž FREE K4X - strieborný (832662)
LEATHERMAN Zatvárací nôž FREE K4X - strieborný (832662)
LEATHERMAN Zatvárací nôž FREE K4X - strieborný (832662)

LEATHERMAN Zatvárací nôž FREE K4X - strieborný (832662)

Kód tovaru: 503348 129.00 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Multifunkčné zatváracie nože série K sa pýšia najdlhšími čepeľami nožov zo všetkých Leathermanov. Masívna čepeľ s kombinovaným ostrím z prémiovej ocele 420HC je dlhá 8,4 cm a vďaka inovatívnej technológii magnetických poistiek ju možno veľmi ľahko otvoriť jednou rukou a bezpečne zaistiť. Rovnako tak všetkých osem ostatných nástrojov, medzi ktoré patria plochý a krížový skrutkovač, šidlo, pružinové nožnice, otvárač na fľaše, páčidlo, čepeľ na otváranie balíkov a extra malý skrutkovač. Magnetické poistky zabezpečujúce jednoduché otváranie jednotlivých nástrojov tiež znižujú trenie a výrazne tak zvyšujú životnosť celého nástroja, na ktorý, rovnako ako na všetky nože a mulitooly Leatherman, sa vzťahuje záruka 25 rokov.

Nástroje: 
-Nôž z 420 HC ocele
-Nožnice s pružinou
-Rezací hák
-Rezák na balíky
-Šidlo
-Otvárač na fľaše
-Phillips skrutkovač
-Stredná skrutkovač
-Extra malý skrutkovač

Parametre:
Dĺžka čepele: 8.4 cm
Dĺžka zatvoreného nástroja: 11.5 cm
Hmotnosť: 155.9 g

Obsah balenia: Leatherman K4X, samolepka 100% originál 

Materiály:
420HC STAINLESS STEEL - Vylepšená nerezová oceľ s vysokým obsahom uhlíku. Toto prevedenie nerezovej ocele sa osvedčilo pri výrobe vysokokvalitného náradia. Tepelným spracovaním tejto ocele bolo ďalej dosiahnuté optimálnej pevnosti a výdrže pri multitooloch Leatherman a tým je dosiahnutá vysoká odolnosť voči opotrebeniu.

Leatherman je americká značka multitoolov najvyššej kvality. Od roku 1983 sa výrobky Leatherman stali behom niekoľko rokov jedničkou na celosvetovom trhu a spojujú kvalitu a funkčnosť v jedinečný kompaktný celok.

Kľúčové slová: vreckovy zatvaraci noz nozik noze multitool leatherman free

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.