Centrálny sklad | Bratislava VIVO | Bratislava NIVY | Košice AUPARK |
---|---|---|---|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
![]() ![]() ![]() ![]() |
NOVRITSCH Scope Extender je praktické rozšírenie puškohľadu, ktoré minimalizuje odlesky z objektívu a tým znižuje riziko odhalenia tvojej pozície. Je navrhnutý špeciálne pre puškohľad NOVRITSCH 3-9x50 Mk2 s priemerom objektívu 57 mm a plne kompatibilný s ďalšími doplnkami ako Killflash Mk2 či ochranné krytky.
Okrem taktického zníženia viditeľnosti poskytuje aj mechanickú ochranu tela puškohľadu pred náhodnými nárazmi a zásahmi BBčkami. Ľahká a tenká konštrukcia nezvyšuje hmotnosť výbavy a nenarušuje tvoj zorný uhol. Ideálne riešenie pre ostreľovačov, ktorí hrajú v slnečnom prostredí alebo chcú chrániť svoju optiku bez kompromisov.
» Zníženie odleskov: bráni nežiaducim odrazom svetla z objektívu, ktoré môžu prezradiť tvoju pozíciu
» Ochrana puškohľadu: chráni pred BB zásahmi a mechanickým poškodením prednej časti optiky
» Kompatibilita s Killflash Mk2: možné používať súčasne bez obmedzení
» Ľahká konštrukcia: neovplyvňuje balans ani ovládanie pušky
» Bez obmedzenia krytiek: možné používať aj s klasickými flip-up krytkami objektívu
» Navrhnuté pre NOVRITSCH 3-9x50 Mk2: ideálny fit pre puškohľady s 57 mm predným priemerom
» Určené pre objektív: 57 mm (puškohľad NOVRITSCH Mk2 3-9x50 mm)
» Materiál: ľahký odolný plast / zliatina (neuvedené, predpoklad plast)
» Kompatibilita: Killflash Mk2, flip-up krytky, originálny puškohľad Mk2
» Účel: eliminácia odleskov, ochrana optiky, taktické využitie
» Puškohľady
» Značka Novritsch
» NOVRITSCH Puškohľad Illuminated Mildot Mk2 3-9x50mm