K25 Nôž motýlik Pocket knife 10 - green (36249) | Muničák
Nôž motýlik K25 10 (36249)

K25 Nôž motýlik Pocket knife 10 - green (36249)

Kód tovaru: 507978,71 21.20 €
RUI-K25
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Nôž motýlik K25 36249 zelený je presne ten typ motýlika, o ktorom sa dá tvrdiť, že jeho kvalita je vyššia ako jeho cena. Doslova si ho zamilujete a to nielen jeho vskutku nad mieru uspokojivou kvalitou, ale rovnako i prevedením a famóznym chodom. Čepeľ v tvare "tanto" je vyrobená z nerezovej ocele, disponuje klasickým hladkým ostrým bez zúbkov a je v čiernom farebnom prevedení. Jedná sa o španielsky dizajn motýlika, nakoľko dizajnovaný bol priamo v španielsku. Rukoväť motýlika je vyrobená z kovu, ktorý je v matnom zelenom farebnom prevedení. Koniec rukoväte je vybavený upínacím patentom, ktorý slúži na maximálnu fixáciu a spevnenie rukoväte. Súčasťou balenia je vynikajúce nylonové púzdro, ktoré je prešité "maskáčovou" látkou s digitálnym vzorom. Púzdro je možné nosiť pohodlne na opasku vďaka pevnému putku.

Materiál čepele: nerezová oceľ
Material rukoväte: hliník
Dĺžka čepele: 100 mm
Dĺžka rukoväte: 125 mm
Celková dlžka: 225 mm
Hrúbka čepele: 3 mm
Nylonové púzdro

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?