SABRE OC RED JET 16ml/22g, rúž (P-CL-LS-22-US) | Muničák
×
Obranný sprej OC SABRE RED JET 16ml/22g, rúž
Obranný sprej OC SABRE RED JET 16ml/22g, rúž
Obranný sprej OC SABRE RED JET 16ml/22g, rúž
Obranný sprej OC SABRE RED JET 16ml/22g, rúž
Obranný sprej OC SABRE RED JET 16ml/22g, rúž

SABRE Obranný sprej OC RED JET 16ml/22g, rúž (P-CL-LS-22-US)

Kód tovaru: 313500 11.50 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Sabre Red je jeden z najúčinnejších korenistých, obranných sprejov obsahujúcich prírodnú látku OC (Oleoresin capsicum) na svete. Tento sprej v podobe rúžu je malý ale výkonný a efektívny. Je kompaktný a má atraktívny a modernejší vzhľad než ostatné rúžové" obranné spreje. Vďaka dokonalej kamufláži vo forme rúžu je neoddelitelnou súčasťou každej kabelky.

Parametre:
 - bezpečnostná poistka
 - až 4 ročná trvanlivosť
 - až 10 krátkych "výstrelov" na vzdialenosť viac ako 3 metre
 - obsahuje 1.33% kapsaicínu (najvyššie množstvo)
 - objem: 23.7ml/22g
 - má certifikáciu ISO 9001:2008
 - UV marker pre idenifikáciu útočníka
 - exkluzívna HPLC garancia - každá výrobná várka sprejov je testovaná v laboratóriu na množstvo účinnej látky a navyše každý sprej je po opustení výrobnej linky ponorený do kúpeľa za účelom zaistenia nepriedušnosti balenia a prevencie úniku účinnej látky

Zloženie:
OC (Oleoresin capsicum) je rastlinný olej (extrakt) z papriky, skladajúci sa z niekoľkých kapsaicinoidov. Kapsaicinoidy sú látky zodpovedné za pálivosť papričiek a pre človeka a ostatné cicavce sú dráždivé a vyvolávajú pocit pálenia v každom tkanive s ktorým prídu do styku. Najsilnejšia (najpálivejšia) z nich je kapsaicín.
 
Pri výbere obranného spreja, je dôležité práve obsiahnuté množstvo kapsaicínu a nie percentuálne vyjadrenie OC! Sabre ako jedna z mála firiem garantuje množstvo kapsaicínu vo svojich výrobkoch!

Ako účinkuje:
Pri styku so sliznicami vyvolávajú kapsaicinoidy pocit pálenia spojený s bolesťou. Páli nielen v ústach, ale aj na sliznici nosa alebo oka. Vysoko účinný proti ľudom aj zvieratám.
 

 


Klúčové slová: sabre obranny sprej obranne spreje kaser kasery sprej na obranu spreje na obranu korenisty sprej koreniste spreje"

 

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.