ONTARIO RAT-1 Linerlock, zúbkovaný (ON8847) | Muničák
×
ONTARIO Zatvárací nôž RAT-1 Linerlock, zúbkovaný - čierny, (ON8847)
ONTARIO Zatvárací nôž RAT-1 Linerlock, zúbkovaný - čierny, (ON8847)

ONTARIO Zatvárací nôž RAT-1 Linerlock, zúbkovaný - čierny (ON8847)

Kód tovaru: 502844 46.99 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Zatvárací nôž s čepeľou z ocele AUS-8A s tvrdosťou 55-56 HRC a poistkou LinerLock. Otvoriť sa dá jednou rukou vďaka kolíkom na čepeli. Nôž veľmi dobre sedí v ruke vďaka svojej ergonomickej rukoväti s výrezom pre ukazovák a vrúbkovaním na chrbáte čepele pre lepšie zapretie palca. Rukoväť je vyrobená z pevného sklolaminátu G-10 s jemnou textúrou vďaka čomu nôž nevykĺzne ani z mokrej ruky. Na konci rukoväte je otvor pre zavesenie noža na istiace lanko. Súčasťou noža je taktiež nehrdzavejúci klip pre uchytenie na opasok alebo vrecko. Tento klip je nastaviteľný a je vhodný pre praváka ako aj ľaváka. 
Ontario RAT-1 je vhodný pre všetkých ktorí potrebujú pevný a robustný nôž ktorý zvládne aj ťažšiu prácu. Tento nôž je skvelý pomocník na každodenné nosenie.

Výrobca nožov Ontario Knife Company bol už od roku 1942 hlavným dodávateľom nožov pre americké ozbrojené sily. Od tej doby firma vyvinula nové dizajny využívajúce najmodernejšie technológie, materiály a výrobné techniky, ktoré umožňujú vyrábať nože ktoré patria medzi najlepšie na svete.

Materiál čepele: AUS-8A (Tvrdosť 55-56 HRC)
Materiál rukoväte: G-10
Celková dĺžka: 216 mm
Dĺžka čepele: 89 mm
Dĺžka rukoväte: 127 mm
Hrúbka čepele: 3 mm
Hmotnosť: 141 g
Poistka: Linerlock

 


Klúčové slová: noz nôž nožík zatvaracie nože noze nožíky

""

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.