Načítavam
×
doprava zadarmo
Späť do Zbrane

SA M4A1 RIS Short Half Tan /w CTR stock, SA-A06-HT

Kód tovaru: 108941 Výrobca: SPECNA ARMS
227.90 €
Eshop Košice AUPARK Bratislava POLUS

Airsoftová elektrická replika od firmy Specna Arms. Telo zbrane je kovové, pažba a pažbička z je vyrobená z ABS plastu. Modifikovaný mechabox so systémom Enter & Convert™ umožňuje rýchlu výmenu pružiny. Zbraň je plne prispôsobená k použitiu LiPo a LiFe batérií. Vďaka základnej úsťovej rýchlosti cca 410 FPS, dosiahnutej pomocou hlavnej pružiny, je zbraň ideálná na stredné vzdialenosti. Sada tiež obsahuje náhradnú pružinu M90, ktorá umožňuje zníženie úsťovej rýchlosť na cca 310 FPS, čím sa zbraň stáva vhodnou na krátke vzdialenosti alebo na hru v budovách. Vnútorné diely, ako 8 mm guličkové ložiska, oceľové ozubené kolesá, valec typ 2, kovová hop up komora. Polykarbonátovy piest obsahuje 1 oceľový zub na zvýšenie odolnosti. Predná pažba má integrovanú kovovú RIS lištu. Zbraň má odnímateľné  mieridlá. Zbraň je vďaka anodizácií odolnejšia voči korózií a taktiež lak zbrane vydrží omnoho viac vďaka pulverizačnej metóde. K zbrani je dodávaná Ni-Mh 8,4 V batéria.

Dĺžka zbrane: 600-685 mm
Dĺžka hlavne: 185 mm
Hmotnosť: 2450 g
Blow Back: nie
Mechabox: kovový v.2
Hop-Up: regulovateľný
Zásobník: Hi-Cap
Úsťová rýchlosť: 400 fps
Režim streľby: semi/auto
Materiál: Kov

K tejto zbrani dostanete ako darček:
- zásobník

Kvalita a obsah príslušenstva sa môže líšiť od vyššie uvedeného!

Kvalita príslušenstva, ktoré získate ako darček pri kúpe tejto zbrane, je znížená a odporúčame si dokúpiť príslušenstvo bežnej kvality pre plnohodnotné užívanie zbrane. Batérie a nabíjačky nájdete TU.

Tento produkt Vám bude zaslaný v prípade preukázania Vašej totožnosti a dosiahnutia veku 18 rokov!Klúčové slová: elekticka airsoftova vzduchovka zbran airsoftka gulickovka specna arms

""
Zbrane Elektrické zbrane (AEG)
Elektrické zbrane AEG (Typ zbrane) M4

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.