Obranný sprej OC SABRE RED Gel Runner 22g (P-22J-OC-02) | Muničák
×
SABRE Obranný sprej OC RED Gel Runner 22g (P-22J-OC-02)
SABRE Obranný sprej OC RED Gel Runner 22g (P-22J-OC-02)
SABRE Obranný sprej OC RED Gel Runner 22g (P-22J-OC-02)

SABRE Obranný sprej OC RED Gel Runner 22g (P-22J-OC-02)

Kód tovaru: 313110 9.80 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

účinný obranný sprej SABRE RED gél je vhodný pre bežcov a iné outdoorové športy. Ideálny obranný prostriedok proti psom alebo iným útočníkom, ktorý môžete mať stále pri sebe. Obranný sprej sa dá použiť na vzdialenosť 3,5 metra s minimálnym alebo žiadnym vetrom. Vďaka pripevnenému nastaviteľnému remienku na ruky je tento sprej vhodný na behanie alebo cestovanie naľahko.

Parametre:
 - bezpečnostná poistka
 - až 4 ročná trvanlivosť
 - až 25 krátkych "výstrelov" na vzdialenosť viac ako 3 metre
 - obsahuje 1.33% kapsaicínu (najvyššie množstvo)
 - objem: 26ml/35g
 - má certifikáciu ISO 9001:2008
 - UV marker pre identifikáciu útočníka
 - Gél prakticky prakticky nie je prchavý a ovplyvňuje iba jedinca proti ktorému bol použitý.
 - exkluzívna HPLC garancia - každá výrobná várka sprejov je testovaná v laboratóriu na množstvo účinnej látky a navyše každý sprej je po opustení výrobnej linky ponorený do kúpeľa za účelom zaistenia nepriedušnosti balenia a prevencie úniku účinnej látky

Zloženie:
OC (Oleoresin capsicum) je rastlinný olej (extrakt) z papriky, skladajúci sa z niekoľkých kapsaicinoidov. Kapsaicinoidy sú látky zodpovedné za pálivosť papričiek a pre človeka a ostatné cicavce sú dráždivé a vyvolávajú pocit pálenia v každom tkanive s ktorým prídu do styku. Najsilnejšia (najpálivejšia) z nich je kapsaicín.

Pri výbere obranného spreja, je dôležité práve obsiahnuté množstvo kapsaicínu a nie percentuálne vyjadrenie OC! Sabre ako jedna z mála firiem garantuje množstvo kapsaicínu vo svojich výrobkoch!

Ako účinkuje:
Pri styku so sliznicami vyvolávajú kapsaicinoidy pocit pálenia spojený s bolesťou. Páli nielen v ústach, ale aj na sliznici nosa alebo oka. Vysoko účinný proti ľuďom aj zvieratám.