SNUGPAK Sieťovaná závesná posteľ s mosk. Jungle (PF61660) | Muničák
×
Snugpak Sieťovaná závesná posteľ Hamaka s moskytiérou Jungle, PF61660

SNUGPAK Sieťovaná závesná posteľ Hamaka s moskytiérou Jungle (PF61660)

Kód tovaru: 261233 109.30 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Jungle Hammock je perfektná cestovateľská hojdacia sieť vyrobená z priedušného nylonu a vhodná do akýchkoľvek podmienok. Hojdacia sieť je vybavená moskytiérou uzatvárateľnou na zips, ktorá vás dokonale ochráni pred hmyzom. Hojdacia sieť Jungle Hammock je vhodná predovšetkým pre cestovateľov - batôžkára - ktorí v batohu potrebujú ušetriť každý centimeter. Váži len cca 600 gramov a v zloženom stave zaberá len pár centimetrov. Nosnosť až do 150 kg. Vyrobené z ľahkého, ale veľmi silného padákového nylonového materiálu s vstavanou moskytiérou. Dodáva sa so štyrmi kusmi lán. Dve kotevné laná môžu byť zviazané, aby zabezpečili dostatočnú dĺžku zavesenia a podporujú moskytiéru na hojdacej sieti. Tiež sa dodáva s dvoma oceľovými karabínami pre uchytenie na „Suspension Attachment System.“
Suspension Attachment System je vyrobený z paracord 550 šnúr s uzlami rozmiestnenými pre rôzne upevňovacie body a vzdialenosti od stromu, alebo k hojdacej sieti. Obsahuje tiež vrecko na zips a puzdro pre skladovanie s držadlom.

Prečo hojdacia sieť Jungle Hammock?
- Nepotrebujete karimatku ani stan
- Neporovnateľne väčší komfort oproti spaniu na zemi, či na karimatke
- Moskytiéra chráni proti hmyzu
- Minimálna váha a rozmery
Nosnosť: 150kg
Materiál: 210T nylon
Váha: 600g
Obsah balenia: 1x Jungle Hammock, 2x karabína

""

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.