SPECNA ARMS Hlava piestu, hliník | Muničák
SPECNA ARMS Hlava piestu, hliník
SPECNA ARMS Hlava piestu, hliník

SPECNA ARMS Hlava piestu, hliník

Kód tovaru: 134270 8.50 €
SPECNA ARMS
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Hliníková hlava (na rozdiel od plastovej) poskytuje maximálnu odolnosť voči nárazom. Nízka hmotnosť zaručuje dobrú kadenciu. Pri výstrele dochádza ku stlačeniu vzduchu piestom vo valci. Tento vzduch je tlačený do šiestich vzduchových kanálov v prednej strane hlavy piestu. Kanály vyúsťujú pod O-krúžkom, ktorý sa vplyvom tlaku roztiahne a zaisťuje tak lepšie utesnenie ako plastová hlava. Ložisko, špeciálna podložka aj spojovacia skrutka sú súčasťou balenia.

Za povšimnutie stojí aj druhý O-krúžok. Ten nemá tesniacu funkciu, ale centruje hlavu vo valci. Presne vedie piest vo valci. Zabraňuje poškrabaniu vnútra valca.

Hlava piestu má unikátnu konštrukciu, kde na zadnej strane v drážke sa nachádza pružinová podložka. Tá je po inštalácií hlavy, medzi hlavou a piestom. Pevne sa dotýka oboch častí a zabraňuje tak pootočenie hlavy a piestu a teda samovoľnému uvoľneniu pri streľbe.

Materiál: hliník
Hmotnosť: 10 g
Farba: modrá
Výrobca: Specna Arms