THERMOPAD jednorázový chemický ohrievač na ruky (TP78010) | Muničák
×
Thermopad - jednorázový chemický ohrievač na ruky

THERMOPAD jednorázový chemický ohrievač na ruky (TP78010)

Kód tovaru: 261462,03 1.70 €
THERMOPAD
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Jednorázový chemický ohrievač, ktorý Vám zabezpečí teplo v chladnom aj mrazivom počasí. Jeho jednoduché použitie je výhodou a umožní sa Vám zahriať sa kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí jednoducho otvoriť, nechať pôsobiť vzduch a už sa len zohriať.

Max. teplota: 65 °C
Priemerná teplota: 55 °C
Trvanie: 8 až 12 hodín
Rozmery: 8 x 5 cm

Inštrukcie:
Stačí ho vybrať z obalu a chvíľku počkať. Aby ohrievač dosiahol maximálnu teplotu, mal by byť ponechaný na vzduchu po dobu niekoľkých minút pred použitím. Ruky budete mať pohodlne v teple po dobu 8 až 12 hodín.

Bezpečnostné upozornenie:
Nie je vhodné na použitie v lekárstve. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Nepoužívajte na opuchnutú, odretú, zapálenú, omrznutú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte počas spánku! Aby nedošlo k popáleniu, odstráňte ohrievač okamžite, ak teplo sa stáva nepríjemným. Vyhnite sa priamemu kontaktu s pokožkou. Ak sa počas alebo po použití vyskytnú niektoré z nasledujúcich komplikácií: kožné reakcie, pálenie, modriny, pľuzgiere alebo opuch, prestaňte ohrievače používať okamžite a vyhľadajte lekársku pomoc. Neprepichujte ani nerežte ohrievač! Ak sa obal ohrievača poškodí, je potrebné zabrániť kontaktu s očami alebo ústami!

Zloženie:
Železný prášok, soľ, aktívne uhlie, voda, vermikulit
 

"