THERMOPAD chemický ohrievací ľadvinový pás S-XL (TP78703) | Muničák
THERMOPAD jednorázový chemický ohrievací ľadvinový pás S-XL (TP78703)
THERMOPAD jednorázový chemický ohrievací ľadvinový pás S-XL (TP78703)

THERMOPAD jednorázový chemický ohrievací ľadvinový pás S-XL (TP78703)

Kód tovaru: 261462,06 5.20 €
THERMOPAD
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Jednorázový chemický ohrievač, ktorý Vám zabezpečí teplo v chladnom aj mrazivom počasí. Jeho jednoduché použitie je výhodou a umožní sa Vám zahriať sa kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí jednoducho otvoriť, nechať pôsobiť vzduch a už sa len zohriať.

Max. teplota: 48 °C
Priemerná teplota: 42 °C
Trvanie: až 12 hodín

Inštrukcie:
Vyberte ohrievač z vonkajšieho obalu a chvíľku počkajte. Aby ohrievač dosiahol maximálnu teplotu, mal by byť ponechaný na vzduchu po dobu niekoľkých minút pred použitím. Ohrievač tela môžete umiestniť na oblečení okolo pása. Pás je nastaviteľný, dĺžka sa nastaví a suchým zipsom sa upevní.

Bezpečnostné upozornenie:
Nie je vhodné na použitie v lekárstve. Nevhodné pre deti do 6 rokov. Nepoužívajte na opuchnutú, odretú, zapálenú, omrznutú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte počas spánku! Aby nedošlo k popáleniu, odstráňte ohrievač okamžite, ak teplo sa stáva nepríjemným. Vyhnite sa priamemu kontaktu s pokožkou. Ak sa počas alebo po použití vyskytnú niektoré z nasledujúcich komplikácií: kožné reakcie, pálenie, modriny, pľuzgiere alebo opuch, prestaňte ohrievače používať okamžite a vyhľadajte lekársku pomoc. Neprepichujte ani nerežte ohrievač! Ak sa obal ohrievača poškodí, je potrebné zabrániť kontaktu s očami alebo ústami!

Zloženie:
Železný prášok, soľ, aktívne uhlie, voda, vermikulit