UMAREX Plyn. revolver S&W Chiefs Special, kal. 9mm - čierny | Muničák
×
novinka
UMAREX Plynový revolver S&W Chiefs Special, kal. 9mm - čierny (348.02.07)

UMAREX Plynový revolver S&W Chiefs Special, kal. 9mm - čierny (348.02.07)

Kód tovaru: 301136 168.80 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
MOŽNÝ LEN OSOBNÝ ODBER
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Autentická replika najznámejšieho revolvera firmy Smith & Wesson model Chiefs Special, sa môže pochváliť rovnako kvalitným spracovaním malého a extrémne ľahkého rámu revolvera. V plynovom prevedení je 5 raný bubienok na náboje 9 mm R.K.

Drobné sú tiež plastové črienky s logom Smith Wesson a tzv. rybinou - zdrsnením pre stabilný úchop.
Režim streľby plynového revolvera Smith & Wesson Chief Special funguje ako Single Action a zároveň umožňuje streľbu tiež systémom Double Action.
Kompaktné rozmery a veľmi nízka hmotnosť revolveru Chiefs Special zaisťuje skladnosť a prenosnosť zbrane napríklad aj vo vrecku.

Kapacita valca je 5 nábojov, dá sa označiť za dostatočnú. Revolvery sú bezpochyby konštrukčne jednoduchšie, spoľahlivejšie, ľahšie a rýchlejšie používatelne ako pištole. Naviac u tohto modelu Smith Wesson tiež skladnejšie. Plynové signálne zbrane slúžia pre aktívne využitie obrannej streľby plynovými nábojmi, na vytvorenie akustického signálu, vystreľovanie svetlíc alebo pre zberateľské účely. Pri použití pre sebaobranu je reálna účinnosť plynových CS či silnejších PV-S koreninový nábojov na vzdialenosť do 4 m.

Plynový revolver Umarex Smith & Wesson Chief 's Special je balený v plastovom kufríku spolu s nadstavcom pre odpaľovanie pyrotechniky o priemere 15 mm pre plynové zbrane a kefkou na čistenie nábojových komôr valca revolvera.

Typ zbrane: revolver
Kaliber: 9mm R Blanc / 380R Blanc
Veľkosť: malá
Režim strelby: semi-auto
Typ spúšte: Double Action
Farba: čierna
Kapacita zásobníka: 5ks
Celková dlžka: 155mm
Celková výška: 110mm
Celková šírka: 33mm
Hmotnosť: 500g