UMAREX Vzduchový revolver CO2 RAM T4E HDR, kal. .50 (2.4758) | Muničák
×
novinka
UMAREX Vzduchový revolver CO2 RAM T4E HDR, kal. .50 (2.4758)
UMAREX Vzduchový revolver CO2 RAM T4E HDR, kal. .50 (2.4758)
UMAREX Vzduchový revolver CO2 RAM T4E HDR, kal. .50 (2.4758)

UMAREX Vzduchový revolver CO2 RAM T4E HDR, kal. .50 (2.4758)

Kód tovaru: 303307 110.70 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Výkonný Revolver Umarex T4E HDR je vyrobený špeciálne pre streľbu gumovými projektilmi a projektilmi s obranným plynom. Je skvelým a spoľahlivým nástrojom pre sebaobranu, tréning a zábavnú streľbu. Zliatinový rám revolvera je pokrytý polymérom, čo značne znížilo jeho celkovú hmotnosť na príjemných 675 g. Všetky konštrukčné prvky boli v prvom rade prispôsobené maximálnej spoľahlivosti.

O pohon sa stará 12g CO2 bombička, ktorá sa vkladá priamo do rukoväte. Na spodnej strane rukoväte sa nachádza uzáver. Tým sa bombička napichne tesne pred streľbou. Vďaka tomu môžete mať bombičku v rukoväti vloženú dlhú dobu, bez toho aby došlo k poškodeniu tesnenia alebo ventilu. Umarex teda bravúrne vyriešil pohotové použitie revolvera pre sebaobranu a eliminoval možné fatálne zlyhanie zbrane.

Ako strelivo možno využiť gumové guličky alebo guličky s obranným plynom cal .50. Do venčekového zásobníka sa ich zmestí celkom šesť. Výhodou je, že zásobník možno pohotovo vymeniť. Gulička dosahuje po výstrele úctyhodnej úsťovej rýchlosti 135 m / s a ​​energiu 11 J.

Spúšťový mechanizmus Double Action Only (DAO) a jazýčková poistka spúšte umožňujú rýchlu a zároveň bezpečnú streľbu. Na zbrani sa teda nenachádza manuálna poistka. Nemusíte mať obavy, tento systém je overený a úplne bezpečný.

Zbrane z radu T4E (Training for Engagement) od nemeckého gigantu Umarex sú účinným prostriedkom pre sebaobranu. O tom svedčí aj fakt, že ich využívajú mnohé ozbrojené zložky a profesionáli pre výcvik. Nemusíte byť žiadny profesionál a veľa zábavy si s nimi užijete pri streľbe na terč či plechovky.

Kaliber: .50
Úsťová rýchlosť: 135 m/s
Strelivo: gumové guličky alebo guličky s obranným plynom
Typ mechanizmu: CO2
Dĺžka zbrane: 250 mm
Montážna lišta: 22 mm
Hmotnosť: 675 g
Kapacita: 6 rán