WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám | Muničák
výpredaj
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám
WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám

WILEY X Ochranné okuliare ALFA Captivate - polarizované oranžové sklá / šedý rám

Kód tovaru: 131582 150.00 € Stará cena 196.60 €
WILEY X
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

So štvorcovým rámom WX ALFA a pogumovanými, tenkými, nastaviteľnými, bočnicami získate nadčasový vzhľad, ktorý zaistí, že budete štýlový pre svoje každodenné výpravy do sveta. Okuliare som dodávané s otočnými bočnými štítmi, ktoré je možné ľahko pridať alebo odstrániť, čím sú ešte všestrannejšie. WX ALFA sú perfektné slnečné okuliare pre vás, ktorí chcete maximálnu ochranu, každodenné nosenie a úplné pohodlie.

ŠOŠOVKY: CAPTIVATE™ Polarized Bronze Mirror

S týmito šošovkami sú farby rovnomerne rozložené na základe sily vlnovej dĺžky na zvýšenie kontrastu. Navyše redukujú modré svetlo (HEV), aby umožnili väčšiu sýtosť farieb v červených, žltých a zelených oblastiach; definujú a zosilňujú žlté odtiene; a znižujú odlesky na reflexných plochách.

Moderné technológie CAPTIVATE ešte viac zdokonaľujú ostrosť videnia a vnímania farieb. Ľudské oko totiž nie je schopné rozlíšiť celé farebné spektrum. Jednotlivé farby sa prelínajú a tieto farebné prechody (najmä medzi modrou, zelenou a červenou) spôsobujú problémy s ostrosťou videnia. Šošovky CAPTIVATE dokážu tieto prechody oddeliť a zvýšiť tak kontrast a ostrosť detailu.

Pre viac informacií o CAPTIVATE, kliknite SEM…

100% UVA/UVB/UVC ochrana
Ochrana proti modrému svetlu (HEV).

NAVRHNUTÉ PRE:
» Jasné slnko / Meniace sa svetlo
» Zatiahnuté dni
» Aktivity ako je pešia turistika alebo výlet na pláž
» Bežné denné riadenie
» Rybolov v plytkej vode s červeným ílom alebo brakickou vodou

Svetelná priepustnosť: 15% +-3%

Obsah balenia: Okuliare WX ALFA, odnímateľné bočnice, púzdro a vrecúško na okuliare, šnúrku

TECHNOLÓGIE

ANSI HIGH VELOCITY IMPACT TEST - Test odolnosti proti strelám
Okuliare certifikované podľa štandardu ANSI HIGH VELOCITY IMPACT musí odolať nárazu oceľovej guľôčky s priemerom 6,35 mm vystrelenej rýchlosťou 164,6 km / h. Nerozbít šošovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.


HARD COATING
Ochrana proti poškriabaniu šošoviek vďaka silnej a odolné vrstve.


EN. 166F
Okuliare certifikované podľa štandardu EN.166f musí odolať nárazu oceľovej guľôčky s priemerom 22 mm a váhe 43 g spustenej z výšky 1,3 m a dopadajúce rýchlosťou 18 km / h. Nerozbít šošovka musí zostať pevne zasadená v ráme okuliarov, rám musí zostať nepoškodený.


OSEMVRSTVOVÉ ŠOŠOVKY
Pre maximálnu ochranu zraku a pre zachovanie dokonalej ostrosti a jasnosti videnia sú šošovky Wiley X zložené z celkom ôsmich ochranných vrstiev.
» FILTER 8 - Odrazy slnečného žiarenia od vodnej hladiny, ale aj od iných lesklých plôch (ako je napríklad sneh alebo sklo), výrazne zvyšujú únavu očí, znižujú zrakovú ostrosť a skresľujú videnia. Preto jednu z vrstiev šošoviek Wiley X tvorí polarizačný filter - Filter 8 ™. Ten bráni tomu, aby k očiam prešli odrazené lúče ktorých vlnenie sa pohybuje v horizontálnej rovine. Práve tieto totiž spôsobujú nepríjemné oslnenie. Zároveň vrstva FILTER 8 ™ zabraňuje priechodu všetkého škodlivého UV žiarenia, ktoré inak môže vyvolávať patologické zmeny na sietnici oka.

» SLICK - Obe vonkajšie vrstvy šošoviek Wiley X sú vyrobené zo zmesi hydrofóbneho charakteru. To znamená, že aktívne odpudzujú vodu a ľad. Vďaka špeciálnej nanotechnológii sú molekuly hydrofóbne vrstvy nepolárne a nespájajú sa s molekulami vody. Molekuly vody sú tým pádom nútené spájať sa medzi sebou. Namiesto mokrého povlaku a škvŕn na okuliaroch tak vznikajú väčšie vodné kvapky, ktoré rýchlo stekajú po povrchu okuliarových šošoviek a neskresľujú zrakovú ostrosť. Hydrofóbna povrchy sú zároveň anti-statické, čiže odpudzujú prach a ďalšie nečistoty. Vďaka tomu sa dajú šošovky veľmi ľahko čistiť handričkou z mäkkých mikrovlákien, ktorý je ku každým Wiley X okuliarom priložený.

» T-SHELL - Dve extra tvrdené vrstvy v podobe pružného filme chráni šošovky proti poškriabaniu, vytváranie povrchových trhlín alebo popraskania. Zvyšujú tak ochrannú schopnosť okuliarov Wiley X, ich životnosť i zrakovú ostrosť

» SELENITE - Dve hlavné ochrannej vrstvy šošoviek Wiley X sú vyrobené z polykarbonátov, ktorých štruktúra je tvorená atómami uhlíka a fenolu. Tie dodávajú okuliarom až desaťnásobne vyššiu odolnosť proti nárazu než u bežných sklenených šošoviek. Výhodou je ale aj ich nízka hmotnosť. Spoľahlivosť a bezpečnosť šošoviek Wiley X je testovaná a certifikovaná Americkým národným štandardizačného inštitútom (ANSI). Aj napriek extrémna pevnosť nedochádza u týchto šošoviek ku skresleniu obrazu ani zmenšenie optickej presnosti pod všetkými uhlami.

» VIOLET 4 - Pri prechode svetla šošovkou okuliarov sa časť svetla odráža späť od prednej aj zadnej strany šošovky a spôsobuje nepríjemné záblesky, ktoré zhoršujú videnie. Antireflexná vrstva Violet 4 ™ je konštruovaná tak, aby došlo k obmedzeniu, alebo úplnému vyrušenie týchto odleskov. Vrstva zároveň dokáže eliminovať svetelný jas, ktorý unavuje a namáha oči. Túto funkciu ocenia napríklad vodiči, ktorí sa okuliarmi Wiley X zbaví oslnenia od slnka či reflektorov protiidúcich vozidiel.


OLEOFOBNA VRSTVA
Wiley X používa patentovaný oleofóbny povlak na všetkých šošovkách Captivate k vytvoreniu hladšieho povrchu šošovky, ktorý pomáha zabraňovať priľnutie prachu, nečistôt, oleja, snehu a vody. To pomáha predchádzať rozmazaniu a vodným škvrnám, vďaka čomu možno šošovky oveľa ľahšie čistiť.


ANTI-REFLECTIVE COATING - anti reflektívné šošovky