ADVENTURE MENU Survival Food Pack MENU 4 | Muničák
×
ADVENTURE MENU Survival Food Pack MENU 4 (Jelenie ragú so zemiakmi + Kura Korma s ryžou)

ADVENTURE MENU Survival Food Pack MENU 4 (Jelenie ragú so zemiakmi + Kura Korma s ryžou)

Kód tovaru: 261783 16.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Teplé plnohodnotné jedlo pre dvoch vždy a všade so sebou s extrémnou trvanlivosťou 6 rokov! To je nový Survival Food Pack od Adventure Menu. V aute v kolóne, na chate, v prírode alebo doma ako železná zásoba. Môžete naň pokojne zabudnúť a až bude najhoršie, bude tam na Vás čakať. SFP obsahuje dve hlavné jedlá, kompletný samoohrevný systém s aktivačnou vodou a lyžicou.

Zloženie jelenie ragú so zemiakmi: zemiakové hranolčeky (28% - zemiaky, pšeničná múka, pšeničná krupica, vajce, soľ), jelenie mäso (30%), koreňová zelenina (mrkva, zeler, petržlen), červené víno, slnečnicový olej, slanina, paradajkový pretlak (paradajky, soľ, cukor), pšeničná múka, citrón, ríbezľový lekvár (ríbezle, cukor, pektín), cukor, soľ, divoké korenie.

Zloženie kura Korma s ryžou: kuracie prsia (30%), voda, ryža natural, smotana, cibuľa, kokosové mlieko, ryžová múka, kukuričná múka, strúhaný kokos, slnečnicový olej, soľ, cukor, zmes indických korenín (garam masala, rasca, škorica, kajenské korenie, kurkuma), cesnak, citrón, zázvor sušený, čierne korenie.

Energetická hodnota: 4828 kJ
Sacharidy: 135 g
Bielkoviny: 64.4 g
Tuky: 43.6 g

1 balenie - hmotnosť 810g ± 5%.
Uvedená energetická hodnota na celé balenie.

Kľúčové slová: Adventure Menu, Survival Food Pack MENU 4, Menu 4, Survival Food
 

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.