AIMTOP HopUp gumička pre pružiny M150-190 - 2 kusy | Muničák
AIMTOP HopUp gumička pre pružiny M150-190 - 2 kusy

AIMTOP HopUp gumička pre pružiny M150-190 - 2 kusy

Kód tovaru: 145056 9.80 €
AIMTOP
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

AimTop prináša na trh úplne nové HopUp gumičky pre elektrické zbrane. Sú vyrobené v niekoľkých rôznych tvrdostiach, aby mohli správne fungovať na rôzne silných zbraniach. Pre ľahké odlíšenie sú vyrobené v štyroch farbách:

• Čierna: tzv " originálny typ " zo 40 ° gumy . (predávaná po jednom kuse).
• Zelená: vyrobené z 65 ° silikónovej gumy . Vhodné pre zbrane s pružinami M90 až M120 (250 390 FPS). V balení dva kusy vrátane prítlačných valčekov.
• Biela: vyrobené z 70 ° silikónovej gumy . Vhodné pre zbrane s pružinami M120 až M150 (350 490 FPS). V balení dva kusy vrátane prítlačných valčekov.
• Červená : vyrobené z 80 ° silikónovej gumy . Vhodné pre zbrane s pružinami M150 až M190 (495 630 FPS). V balení dva kusy vrátane prítlačných valčekov.

Nové gumičky prinášajú presnejšie nastavenie HopUp zariadení. Správna a rovnomerná rotácia vystrelenej guličky je zásadná pre presnú streľbu. Silnejší upgrade vyžaduje tvrdšiu HopUp gumičku, pretože mäkké gumičky sa na silnej zbrani jednoducho "ustrelia".

Vnútri gumičky sú na rozdiel od jedného bežného výstupku dva malé. Tie sa dotýkajú po stranách guličky a lepšie ju roztáčajú.
Uvedená cena je za celé balenie, teda dva kusy !

~

Klúčové slová: airsoft upgrade ~

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?