ANVKnives Zatv. nôž Z100 BB - Sleipner/GRN DLC Liner čierny | Muničák
ANVKnives Zatvárací nôž Z100 BB - Sleipner/GRN DLC Liner - čierny (ANVZ100-052)

ANVKnives Zatvárací nôž Z100 BB - Sleipner/GRN DLC Liner - čierny (ANVZ100-052)

Kód tovaru: 508617 122.90 €
ACTA NON VERBA KNIVES
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

V každodennom živote hľadáme veci, ktoré sa stávajú našou súčasťou. Veci, ktoré budeme nosiť každý deň so sebou bez toho, aby sme na ne museli myslieť. Z100 vám poskytne dostatok priestoru na zabudnutie. Vďaka klipu na hlboké vrecko nebudete vedieť, že ho máte pri sebe, kým nenastane ten správny čas. V okamihu použitia oceníte otváranie pomocou flipperu s luminiscenčnou bodkou ANV, čepeľ zo švédskej ocele Sleipner, pevné usadenie v kompozitnej alebo hliníkovej rukoväti alebo bezpečnú poistku linerlock alebo framelock. Všetko závisí od vašich preferencií. Samozrejmosťou je aj výber medzi hladkou a zúbkovanou čepeľou.

Vďaka nášmu novému systému guľôčkových ložísk integrovaných do čepele sa čepeľ Z100 BB pri otváraní pohybuje hladko a voľne. Odstránenie tradičnej klietky ložiska nám umožnilo dostať do ložiska viac ako dvojnásobok guľôčok, čím sme dosiahli maximálnu odolnosť pri zachovaní minimálneho odporu pri otváraní.

Navyše naše integrované ložiská skvele fungujú s pohodlným flipperom. Vďaka tomu sa dá Z100 otvoriť veľmi rýchlo a bezpečne pravou aj ľavou rukou, a to aj v rukaviciach.

Flipper Z100 BB sme označili naším ANV Lumidotom, ktorý je vyrobený zo špičkového švajčiarskeho pigmentu superluminova. Táto luminiscenčná bodka zaisťuje, že táto dôležitá časť noža je zreteľne označená počas celej noci.

Aby sme zaistili maximálne pohodlie a bezpečnosť pri používaní, dali sme rukoväti noža ANV Z100 BB zdrsnený povrch a 3D tvar, ktorý dobre vyplní dlaň a bezpečne sa drží.

Všetky tieto detaily by boli zbytočné, keby sa Z100 ťažko prenášala. Obojstranný klip s hlbokým cary drôtom preto zaručuje úplne pohodlné a diskrétne nosenie, či už máte na sebe kamufláž alebo idete do divadla.

Štýl čepele: Drop Point
Systém otvárania: Flipper
Typ zámku: Liner Lock
Vreckový klip: Deep Carry Reversible
Typ čapu: Ložiská
Materiál čepele: Sleipner
Tvrdosť čepele: 60 HRC
Materiál rukoväte: GRN
Farba čepele: DLC
Farba rukoväte: čierna
Dĺžka noža: 205 mm
Dĺžka čepele: 85 mm / 3,3 palca
Hrúbka čepele: 3,5 mm
Hmotnosť noža: 107 g

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?