ATSKO Prací a ošetrovací prostriedok SPORT WASH 26ml (1348C) | Muničák
×
ATSKO Prací a ošetrovací prostriedok SPORT WASH 26ml

ATSKO Prací a ošetrovací prostriedok SPORT WASH 26ml (1348C)

Kód tovaru: 209475 0.95 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Prací prostriedok, ktorý nezanecháva žiadne stopy. Veľmi dobre odstraňuje nečistoty a úplne eliminuje pachy. Je antialergický, vyprané prádlo ani prací prostriedok pri kontakte s pokožkou nespôsobujú žiadne podráždenie, vyrážky alebo sčervenanie pokožky. Sport-Wash® je vhodný na oblečenie z bavlny, vlny, hodvábu, syntetických vlákien aj mikrovlákien (polyetylén, polypropylén, nylon, polyamid, polyester, akryl), sendvičových membránových tkanín (Gore-Tex ®, BlocVent® pod.) A záterovaných tkanín a netkaných textílií (fleece, Soft-Shell).

Parametre:
- prípravok účinne ničí pachy
- neobsahuje žiadne aviváže, bielidlá, zjasňovače, enzýmy, fosfáty alebo vôňu
- obnovuje priedušnosť hi-tech funkčných tkanín
- plákanie úplne odstráni akékoľvek pachy či vône po praní, identifikovateľné nielen človekom, ale aj zverou, pranie v prípravku Sport-Wash ® nezanecháva žiadny pach či vôňu
- optimalizuje účinnosť tkanín s vláknami pre potlačenie pachov (vlákna obsahujúce ióny uhlíka, striebra a ďalších kovov, prípadne zeolity a oxidačné katalyzátory, vrátane nanočiastkových)
- Sport-Wash ® obnovuje plnivosť (loft) páperovej izolačnej vrstvy aj zvyšuje tepelný odpor syntetické izolácie
- u tkanín s kapilárnym odvodom vlhkosti obnovuje vzlínavosť, priedušnosť a rýchlosť schnutia
- Sport-Wash ® je vhodný pre všetky typy práčok, vrátane moderných so zníženou vodnou náplňou
- vypranie tkanín s DWR úpravou (vodoodpudivou) obnovuje jej funkčnosť potlačenú znečistením
- časté pranie športovej bielizne v prípravku Sport-Wash ® neskracuje, naopak predlžuje jeho životnosť
- prípravok je v odpadovej vode ľahko biologicky odbúrateľný
 
Pokyny pre pranie v práčke:
Pre pranie v teplej vode dávkujte podľa uvedených informácií. Sušte pri nízkej teplote. Vlnu a hodváb perte v studenej vode a sušte rozložené pri izbovej teplote. Pre načechranie výrobkov s izolačnou výplňou, pridajte do sušičky 1-3 čisté tenisové loptičky. Pre predpranie masívnych škvŕn zasiahnuté miesto dôkladne potrite neriedeným prostriedkom Sport-Wash®.
Sport-Wash® nezanecháva žiadne zvyšky ani pri 4 násobne vyššom dávkovaní než je odporúčané. Na objemné textílie použite dostatočne veľkú práčku a sušičku. Účinkuje dobre v studenej vode. To je vhodné pre farebne nestále tkaniny.

Pokyny pre ručné pranie:
15ml (= 1/2 uzáveru fľaše) na 4 litre vody. Výrobok na 30 minút namočte. Ručne vyperte a dvakrát vyplákajte. Ručne vyžmýkajte. Sušte rozložené. Výrobky s izolačnou výplňou po usušení pretrepte pre našuchorenie výrobku.

Upozornenie: Pred praním vykonajte test na stálosť farieb. Dodržujte pokyny výrobcu praného výrobku. 1 uzáver fľaše = 30ml. Doba trvanlivosti: neobmedzená.

Obsahuje alkoholy, C12-16, C10-14, etoxylované. Doplňujúce informácie o zložení: 15- <30% neiónové povrchovo aktívne látky, 7A-etylhydro-1H, 3H, 5H-oxazolo (3,4-c) oxazol

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte bezpečnostné okuliare s bočnými štítmi alebo štít. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené, a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM / lekára.

Informácie o detergentoch (Vyhláška EÚ 648/2004): Obsahuje neiónové povrchovo aktívne látky (15-30%) a 7-etylbicyklooxazolidin.

Balenie: sáčok 26ml 

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.