BALLISTOL Gunex olej na zbraň 200ml sprej (22200) | Muničák
BALLISTOL Gunex olej na zbraň 200ml sprej (22200)

BALLISTOL Gunex olej na zbraň 200ml sprej (22200)

Kód tovaru: 305055 9.30 €
BALLISTOL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Antikorózny a konzervačný olej je ideálny na kozerváciu nekrytých kovových častí aj pri extrémnych podmienkach a teplotách (–50°C do +100°C). Gunex odpudzuje vľhkosť a dostane sa aj do najmenších škulín. Udržuje povrch hladký a klzký, nelepí sa. Neobsahuje silikón, chlorovodík ani ozónu škodlivé freóny.

Použitie v priemysle:
K ochrane a údržbe strojov a prístrojov, presného náradia a meriacich prístrojov, foriem a razníc vo všetkých podnebných pásmach, aj v trpópoch. Ideálne pre skladovanie a transport polotovar a výrobkov z oceli a železa, či už vonku alebo vnútri.

Použitie pre lovcov, strelcov a rybárov:
Odstraňuje strelný prach a nánosy červenej mosadzí, udržuje v poriadku celkovú mechaniku zbraní, pištolí a revolverov. Vyhladzuje, ošetruje a chráni ich pred nepriaznivými vplyvmi. Taktiež vhodný na ochranu teleskopických udíc a navíjakov.

Použitie v poľnohospodárstve:
účinná a spolahlivá pomoc pre všetky poľnohospodárske stroje a náradie. Ošetruje, konzervuje všetky pohyblivé časti v dobrej kondícii. Výborne sa osvedčil hlavne pri traktoroch, prívesoch a kombajnoch. S Gunexom zostane všetko aj po dlhšej dobe vo vľhkom prostredí ochránené pred koróziou.

Použitie v domácnosti a na záhrade:
Ak doma čosi vŕzga alebo škrípe, Gunex tento problém vyrieši. Ideálny na pánty od dverí, zámky, bicykle. Na záhrade s ním ošetríte sekačky na trávu, nožnice na kríky a iné náradie (lopaty, hrable, …)

Použitie auto-moto:
Na vŕzgajúce, škrípajúce a drhnúce čapy, zablokované zámky, zhrdzavené skrutky. Zabraňuje zamrzávaniu dverových zámkov, rozpustí špinu. Chráni kovové a chrómované časti dlhý čas pred koróziou. Udržuje kontakty batérií a zapaľovania čisté, odpudzuje vľhkosť, zabraňuje povrchovým prasklinám. Osvedčil sa aj ako olej na reťaze u motoriek.

Použitie v lodnej preprave:
Chráni a ošetruje kladky, navíjaky, pohyblivé lodné časti, nekrytý kov a  skrutkové spojenia pred slaným vzduchom a vodou. Ideálne pred zazimovaním lode.