CZ 4M Funkčné tričko FD Merino - FDE | Muničák
CZ 4M Funkčné tričko FD Merino - FDE

CZ 4M Funkčné tričko FD Merino - FDE

Kód tovaru: 265042 84.90 €
CZ 4M TACTICAL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Veľkosť Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
S/Regular vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
M/Regular vypredané ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
L/Regular vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Funkčné zásahové tričko je určené pre zásahové tímy a poriadkové jednotky ako základná ochranná vrstva oblečenia pre celodenné nosenie. Udržuje tepelný komfort užívateľa vďaka unikátnej štruktúre pletenia najjemnejších merino vlákien o primere iba 16.5 micronu.

Zároveň táto najnovšia technológia zaisťuje rýchle schnutie trička po akejkoľvek fyzickej námahe. Vďaka odolnej štuktúre pleteného materiálu je vhodné aj pre nosenie ako vrchné tričko. Viac info v popise produktu.

DIZAJN
Strih trička je prispôsobený pre použitie s balistickou vestou, alebo nosenie batohu. To znamená, že na ramenách nie sú švy a horná časť trička je stihovo prispôsobená pre nosenie záťaže. Všetky ostatné švy sú riešené ako najplochšie bez možnosti vzniku otlakov. Dĺžka trička je vhodná pre nosenie s bojovou uniformou alebo zásahovou kombinézou.

» dizajn oblečenia kompatibilný s taktickou a ochrannou výstrojou
» ploché švy a špeciálna konštrukcia materiálu
» testované, vyvíjané a vyrábané profesionálmi
» vyrobené v ČR spoločnosťou MOIRA a.s.

MERINO 165®
Špeciálne antibakteriálne vlastnosti Merino vlákna nezaťažujú organizmus cudzorodými látkami ako sú ionty striebra alebo chemické úpravy vlákien.
Zároveň chráni pred účinkami zášľahu plameňa, kedy odolnosť prírodného merino materiálu je až 570 C°. Vďaka tomu, že sa prírodné merino netaví ako syntetické materiály nedochádza k druhotnému poškodeniu kože pri zásahu plameňom. Preto je používané NATO jednotkami na FOB (Forward Operational Base) po zákaze používania syntetických tričiek (Polyamid, Polyester, Lycra aj.) po sérii ničivých druhotných popálenín pri zásahu IED v misiách v Afganistane a Iraku.

Označenie MERINO 165® je značka vlákien s priemerom iba 16,5 micronu a originálnym pôvodom z Nového Zélandu so spracovaním v Európskej únii. Pre výrobky CZ 4M je používané výhradne to najkvalitnejšie vlákno. Vďaka tomu bola dosiahnutá bezkonkurenčná odolnosť a trvanlivosť našich produktov spolu s najlepším komfortom nosenia.

» materiál Merino Wool FD (Fire Durability) s vláknom 16,5 micronu
» najlepšie vlákno Merino vyrobené v EU
» anti-bakteriálne vlastnosti bez negatívneho zaťaženia organizmu
» odolnosť proti ohňu do 570 C°

MATERIÁL
Unikátna konštrukcia pletenia plákna MERINO technológiou MOIRA v sebe spája najlepšie vlastnosti merina a funkčných schopností materiálu pri odvádzaní vlhkosti od tela užívateľa.

» technológia splietania merino vlákien do viacsmernej štruktúry 
» odolný povrch materiálu zvyšuje trvanlivosť predovšetkým pri styku s velcro zipsom apod.

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?