ESBIT Súprava riadu (CW2500HA) | Muničák
novinka
ESBIT Súprava riadu (CW2500HA)

ESBIT Súprava riadu (CW2500HA)

Kód tovaru: 261950,02 65.00 €
ESBIT
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Veľká sada na varenie ESBIT CW2500HA vyrobená z eloxovaného hliníka. Perfektne zvládne aj prípravu sofistikovaného menu pod holým nebom. Sada pozostáva z dvoch hrncov (cca 2 l a 2,5 l) a panvice (s priemerom cca 18,5 cm). Obidva hrnce aj panvica sú vyrobené z extrémne ľahkého, pevného a odolného hliníka.

Oba hrnce majú vyrazenú stupnicu na meranie obsahu tekutiny s indikáciou v litroch aj unciach. Stupnica je odolná voči odreniu a vysokým teplotám. Dosky na krájanie sú vyrobené z kvalitného a veľmi odolného plastu. Sadu možno zložiť do jedného celku. Dodávaná je aj s kvalitným a odolným obalom- látkovým mešcom na lepší prenos.

Set nepoužívajte v stane ani v malých miestnostiach. Nádoby nezahrievajte prázdne, môže to viesť k ich poškodeniu. Pred prvým použitím ho umyte vodou. Špinavé nádoby umyte znovu vodou ručne, nepoužívajte žiadne abrazívne prostriedky , drátenku ani drsnú stranu špongie na riad.

Sada obsahuje:
» veľký hrniec (cca 2,5 l)
» malý hrniec (cca 2 l)
» panvica (priemer cca 18,5 cm)
» 2 dosky na krájanie
» látková chňapka
» odnímateľná rukoväť (kliešte)
» vrecúško na prepravu