FLUNATEC Olej na zbraň Gun Coating - 100ml (sprej) | Muničák
FLUNATEC Olej na zbraň Gun Coating - 100ml (sprej)

FLUNATEC Olej na zbraň Gun Coating - 100ml (sprej)

Kód tovaru: 305096,01 13.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

FLUNATEC Gun Coating je moderné mazivo so širokým spektrom použitia vyvinuté predovšetkým pre zbrane. Základom maziva je vysoko odolná vrstva keramiky a teflónu, vďaka ktorým získava svoje unikátne vlastnosti. Mazivo zaručuje predovšetkým vysokú mazaciu schopnosť a kĺzavosť ošetrených materiálov. Fluna Gun Coating naviac nezanecháva zvyšky ako niektoré ďalšie mazivá a tvoria neviditeľný a po odparení nosiča suchý ochranný film, ošetrená plocha je tým dlhodobo chránená hlavne pred koróziou.

Keramická vrstva zaručuje dlhodobý lesk a predovšetkým ochranu pred preniknutiu vzdušnej vlhkosti alebo i potu pri držaní zbrane za kovové časti, čo je veľmi dôležitá vlastnosť. Vďaka suchému povrchu po ošetrení je minimalizované zašpinenie a vytvorenie mastných škvŕn na oblečení, púzdre, ale i na rukách. Mazivo je bez zápachu a bez farby, takže je možné ho použiť i pre rýchlu "renováciu" starých a zašlých povrchov, ktoré už chvíľku po aplikácii získajú mladší a krásnejší vzhľad.

Aj keď je toto mazivo je vyvinuté priamo na kovové časti zbraní, možno ho použiť i na iné kovy, napr. zlato, striebro alebo tam, kde je požiadavka na dobrú kĺzavosť, minimalizáciu oteru a dlhodobú ochranu. Možno ho bezproblémov použiť i na maľované drevo, gumu, liatinu i plasty, ale najlepšie výsledky dosiahnete predovšetkým na kove.

Hlavné výhody oleja FLUNATEC GUN COATING
» bezfarebné a bez zápachu
» šetrné k životnému prostrediu, nekontaminuje vodné toky
» vyvinutý hlavne pre použitie na zbrane
» po odparení nosiča nie je mastný, nezanecháva mastné škvrny na rukách, oblečení, púzdrach
» znižuje usadzovanie spalín prachu a sadzí, vhodný i pre predovky
» dlhodobý mazací a konzervačný účinok
» znižuje trenie na kĺzavých plochách, zníženie odporu spúšte
» použiteľný a funkčný pri teplotách od -40 do +750 st. Celzia
» pri nízkych teplotách nie je lepkavý, minimalizuje tak zlyhanie bicieho a spúšťacieho mechanizmu pri nízkych teplotách i pri vysokých teplotách vplyvom horenia prachovej zmesi alebo trenia strely vo vývrte sa neodparuje a minimálne otiera, takže chráni vývrt aj po stovkách výstreloch
» odolný voči potu, daždi, moču

Použitie prípravku
Flunatec Gun Coating odstránenie hrubých nečistôt alebo silno znečistenej hlavne použite najprv prípravok Fluna Gun Cleaner. Pre zvyšok zbrane možno postupovať obvyklým spôsobom, kde najprv na konkrétne miesto nanesiete alebo nastriekate potrebné množstvo prípravku Fluna Gun Coating a rozotriete jemnou handričkou.

Používajte bežnú tyč a klasické kartáčiky (1. štetinu, 2. mosadz alebo bronz a 3. bavlnu). Pre získanie lesklého povrchu následne vyleštite suchou a čistou handričkou. Pred použitím je potrebné nádobku s prípravkom pretrepať.

Objem: 100 ml