ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Profi 500ml | Muničák
ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Profi 500ml
ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Profi 500ml
ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Profi 500ml

ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Profi 500ml

Kód tovaru: 209145 39.90 €
ISOKOR
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Slúži na dokonalú impregnáciu textilu a kože. Zaručí nám pohyb na daždi a chlade v neustále suchom a príjemnom oblečení. Stačí na 20 párov topánok, 5 kabátov, či 3 sady autosedačiek...

Vydrží až 50 praní.

Ďalšie príklady použitia:
textil, koža, prírodné aj umelé tkaniny, športový aj pracovný odev, obuv, kožené tašky, kabelky, peňaženky..(hlave brúsená prírodná koža), čalúnený nábytok, bytové doplnky, obrusy, závesy, stany, textilné prístrešky, sedačky a tapacírovanie automobilu, kožený interiér automobilov, ... a ďalšie.
IsoKor Lotos® je impregnátor na báze isopropanolu a nanometricky upravených prísad.
Impregnácia kože a textilu - princíp.

Pri aplikácii IsoKor Lotos® sa nanočastice nanesú na povrch textilu, alebo kože - najlepšie ručným rozprašovačom. Pomocou nosiča nanočastíc vyplnia priestor medzi molekulami. Približne po 24 hodinách sa vytvoria pevné väzby s materiálom - až na atomárnej úrovni. Po tomto čase je už IsoKor® chemicky neutrálny a absolútne zdraviu neškodný.

Výsledkom je dokonalá neviditeľná impregnácia, ktorá znemožňuje prienik vody, uchytenie nečistôt a ich usadenie v štruktúre materiálu. Tento ostáva aj naďalej paropriepustný. Preto odev a obuv spoľahlivo odvádza pot z tela (paru), ale neprepustí vodu (kvapalinu). Dlhodobá trvácnosť impregnácie textilu je závislá hlavne od následného použitého čistiaceho (pracieho) prostriedku.

Použitím IsoKor Lotos® sa vzhľad a ostatné užitočné vlastnosti materiálu nemenia. Získava však ďalšie neobyčajné vlastnosti, ktoré sa u neho bežne nepredpokladajú. Napríklad bežný textil sa stáva vode odolný, priedušný a nedrží na ňom nečistota - prach, blato, oleje. Brúsená koža v prírodnom prevedení si zachováva pôvodný, prirodzený odtieň.

Okrem zdravého štýlu prináša IsoKor Lotos® významné ekonomické výsledky - zásadne predlžuje životnosť a kvalitu štandardných materiálov.

 

Kľúčové slová: impregnacia