ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Standard 250ml | Muničák
×
ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Standard 250ml

ISOKOR Impregnačný sprej Lotos Standard 250ml

Kód tovaru: 209141 8.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Slúži na dokonalú impregnáciu textilu a kože. Zaručí nám pohyb na daždi a chlade v neustále suchom a príjemnom oblečení.

Ďalšie príklady použitia:
textil, koža, prírodné aj umelé tkaniny, športový aj pracovný odev, obuv, kožené tašky, kabelky, peňaženky..(hlave brúsená prírodná koža), čalúnený nábytok, bytové doplnky, obrusy, závesy, stany, textilné prístrešky, sedačky a tapacírovanie automobilu, kožený interiér automobilov, ... a ďalšie.
IsoKor Lotos® je impregnátor na báze isopropanolu a nanometricky upravených prísad.
Impregnácia kože a textilu - princíp.

Pri aplikácii IsoKor Lotos® sa nanočastice nanesú na povrch textilu, alebo kože - najlepšie ručným rozprašovačom. Pomocou nosiča nanočastíc vyplnia priestor medzi molekulami. Približne po 24 hodinách sa vytvoria pevné väzby s materiálom - až na atomárnej úrovni. Po tomto čase je už IsoKor® chemicky neutrálny a absolútne zdraviu neškodný.

Výsledkom je dokonalá neviditeľná impregnácia, ktorá znemožňuje prienik vody, uchytenie nečistôt a ich usadenie v štruktúre materiálu. Tento ostáva aj naďalej paropriepustný. Preto odev a obuv spoľahlivo odvádza pot z tela (paru), ale neprepustí vodu (kvapalinu). Dlhodobá trvácnosť impregnácie textilu je závislá hlavne od následného použitého čistiaceho (pracieho) prostriedku.

Použitím IsoKor Lotos® sa vzhľad a ostatné užitočné vlastnosti materiálu nemenia. Získava však ďalšie neobyčajné vlastnosti, ktoré sa u neho bežne nepredpokladajú. Napríklad bežný textil sa stáva vode odolný, priedušný a nedrží na ňom nečistota - prach, blato, oleje. Brúsená koža v prírodnom prevedení si zachováva pôvodný, prirodzený odtieň.

Okrem zdravého štýlu prináša IsoKor Lotos® významné ekonomické výsledky - zásadne predlžuje životnosť a kvalitu štandardných materiálov.

 

Kľúčové slová: impregnacia