KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Delfin mikarta | Muničák
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Delfin mikarta
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Delfin mikarta
KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Delfin mikarta

KIZLYAR Nôž s pevnou čepeľou Delfin mikarta

Kód tovaru: 222205 149.00 €
KIZLYAR
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Skvelý lovecký nôž kompaktných tvarov od spoločnosti Kizlyar. Čepeľ je vyrobená z kvalitnej a odolnej nerezovej ocele. Rukoväť je z odolného materiálu so skvelými mechanickými i chemickými vlastnosťami Mikarta. Ergonómia noža je prispôsobená pre čo najväčšie pohodlie, ovládateľnosť a čo najlepšie využitie rezných vlastností pri spracovaní zveriny. K nožu je dodávané kožené puzdro.

Pri výrobe nožov Kizlyar sú používané najmodernejšie technológie v kombinácii s tradičnou ručnou prácou, čo umožňuje ponúknuť spotrebiteľovi jedinečný produkt a to či už sa jedná o moderné alebo tradičné výrobky. Spoločnosť nesie názov podľa mesta Kizlyar v Dagestanskej republike, kde aj spoločnosť sídli. Od nepamäti je Dagestan známy svojim umením výroby zbraní, ktorá má obzvlášť bohatú históriu. Oficiálne dokumenty o výrobe zbraní v oblastiach Kubač, Kumuch a Kazaniste siahajú do 16. a 17. storočia. V súčasnej dobe je spoločnosť Kizlyar považovaná za jednu z vedúcich spoločností na trhu v oblasti remeselne vyrabaných nožov a chladných zbraní v Rusku. Výrobné priestory sa rozprestierajú na ploche viac ako 3 500 štvorcových metrov a spoločnosť zamestnáva dnes už v nepretržitej prevádzke viac ako 300 zamestnancov.

Materiál čepele: Z60 (Tvrdosť: 57-59 HRC)
Materiál rukoväte: Mikarta
Celková dĺžka: 210 mm
Dĺžka čepele: 96 mm
Dĺžka rukoväte: 114 mm
Hrúbka čepele: 3,8 mm
Hmotnosť: 305 g

 

Kľúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky kizlyar

 

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?