MILTEC Transportné puzdro pre 2 zbrane, 106cm - olive drad | Muničák
MILTEC Transportné puzdro pre 2 zbrane, 106cm - olivové (16193401)

MILTEC Transportné puzdro pre 2 zbrane, 106cm - olive drab (16193401)

Kód tovaru: 260058 106.90 €
MILTEC
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
2 farby
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Taška na dve dlhé zbrane od nemeckej firmy Mil-Tec. Poskytuje pohodlný a bezpečný spôsob nosenia zbrane a potrebného príslušenstva, a keď je prázdny a rozložený, môže slúžiť ako strelecká podložka. Poťah je vyrobený z odolnej polyesterovej tkaniny Foxtrot potiahnutej ochrannou vrstvou PVC. V kombinácii s podšívkou z polyetylénovej peny vo vnútri hlavnej komory zaisťuje vysokú ochranu pred mechanickým poškodením prepravovanej zbrane.

V hlavnej priehradke tašky je priestor pre dve dlhé zbrane. Sú pripevnené a zaistené dvoma háčikmi a slučkami na oboch stranách. Komora je rozdelená hrubým oddeľovačom, takže zbraň sa navzájom nedotýka. Obojstranný zips umožňuje rýchle otváranie a zatváranie puzdra. Ďalšia priehradka, ktorá sa nachádza na vrchu tašky, obsahuje dve vrecká so suchým zipsom na prenášanie ručných zbraní. Na druhej vnútornej stene sú upevňovacie pásky systému MOLLE. Tri menšie vrecká so zipsom na hornej časti vám umožňujú prenášať ďalšie príslušenstvo a vybavenie, zatiaľ čo stredné vrecko je navyše vybavené háčikom a slučkou na pripevnenie identifikačnej karty alebo nášivky. 

Vlastnosti:
-materiál: 100% polyester (Oxford), poťah z PVC
-podšívka: polyetylénová pena (55 g / m²)
-rozmery: 106 x 19 x 28,5 cm
-hmotnosť: 2 800 g
-farba: OD Zelená

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?