PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101) | Muničák
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)
PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)

PENTAGON Batoh Epos 40L - čierny (K16101)

Kód tovaru: 259853 103.80 €
PENTAGON
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
3 farby
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Univerzálny taktický batoh s objemom 40 l, ktorý je perfektný na každodenné nosenie do prírody, na strelnicu, ale aj do práce či do mesta. Na jeho výrobu bol použitý 500D Cordura nylon, ktorý zaisťuje vysokú mieru odolnosti pri zachovaní nízkej hmotnosti.

Ramenné popruhy sú anatomicky tvarované, dĺžkovo nastaviteľné, polstrované 3D sieťovinou, opatrené plastovými D krúžkami, prievlakmi na hadičky hydratačného vaku a elastickým hrudným popruhom, ktorý možno výškovo nastaviť. Bedrák je tvorený jedným popruhom, ktorý možno dĺžkovo nastaviť a je spínaný plastovou FASTEX prackou. V prípade potreby možno bedrák schovať do skrytých vrecúšok. Chrbát batoha je segmentovane polstrovaný pomocou 3D sieťoviny, pričom je zachovaný stredový kanálik zlepšujúci odvetrávanie. Polstrované prenášacie madlo je umiestnené medzi ramennými popruhmi.

Na bokoch batoha nájdete dvojicu kompresných popruhov opatrených kvalitnými prackami UTX DuraFlex®, ktoré majú dva účely. Buď ich môžete použiť na redukciu veľkosti batoha ak nevyužijete celý jeho objem, prípadne je možné ich využiť na fixáciu ďalšieho vybavenia. V dolnej bočnej časti nájdete vrecko vhodné na uloženie fľaše s vodou či čutory. Menšie fľaše v bočnom vrecku spoľahlivo udržia elastické okraje, väčšie fľaše možno zabezpečiť popruhom.

Na čelnej strane nájdete štyri rady univerzálnej MOLLE/PALS väzby, ktorú je možné použiť na pripevnenie sumiek či iného kompatibilného vybavenia. Za väzbou sa nachádza priehradka prístupná cez dvojcestný YKK® zips opatrený mohutnými hmatníkmi. Vo vnútri vrecka je organizér obsahujúci niekoľko menších vreciek a karabínku na zavesenie kľúčov. Na veku batoha je umiestnený suchý zips vhodný pre vaše VELCRO nášivky a vnútorné vrecko veka je podšité mäkkým flaušom.

Flauš vo vnútri v tomto prípade spoľahlivo ochráni vašu citlivejšiu výbavu (smartphone, vysielačka), ktorú sa dovnútra rozhodnete uložiť. Hlavný úložný priestor sa otvára pomocou dvojcestného zipsu, pričom ponúka dva spôsoby plnenia. Pokiaľ máte bočné kompresné popruhy zapnuté, po odklopení veka získate klasické komínové plnenie. Pri úplnom rozopnutí kompresných popruhov možno batoh úplne roztvoriť a využiť tak prehľadnejšie predné plnenie. Vo vnútri hlavného priestoru nájdete vrecko vhodné na uloženie notebooku či hydratačného vaku do troch litrov objemu.

Batoh EPOS ponúka:
» Nastaviteľné ramenné popruhy
» Elastický, nastaviteľný hrudný popruh
» Pevný bedrák
» Segmentované polstrovanie chrbta
» Polstrované prenášacie madlo
» MOLLE/PALS väzba
» Bočné kompresné popruhy
» Dve bočné vrecká s elastickým popruhom
» Predná priehradka s vnútorným organizérom
» Horné vrecko podšité jemným flaušom
» VELCRO panel pre vaše nášivky
» Komínové plnenie
» Predné plnenie
» Vnútorná priehradka na notebook či hydratačný vak
» YKK® zipsy
» Pracky UTX® DuraFlex®

Špecifikácia:
Materiál: 500D Cordura nylon
Objem: 40 l
Rozmery: 57 x 30 x 23 cm
Hmotnosť: 1125 g

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?