PRIMUS Fľaša Fľaša TrailBottle 1L, tritan - moss (P740135) | Muničák
×
Primus Fľaša TrailBottle 1L, tritan moss
Primus Fľaša TrailBottle 1L, tritan moss
Primus Fľaša TrailBottle 1L, tritan moss

PRIMUS Fľaša Fľaša TrailBottle 1L, tritan - moss (P740135)

Kód tovaru: 261966,22 14.30 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
2 farby
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

TrailBottle Tritan je ľahká fľaša na vodu z odolného plastu pre tých, ktorí sú často na cestách. Tritan nezachycuje ani nevylučuje žiadne príchute, a neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, ako je BPA a iné bisfenoly. Fľaša je priehľadná a vyzerá ako sklo, no je vyrobená z kvalitného plastu.
Fľaša na vodu má veľký otvor, čo umožňuje ľahké naplnenie a čistenie. S popruhom, ktorý spája viečko a veko, si môžete byť istí, že nestratíte viečko. Môžete tiež pripevniť slučku na popruh k batohu, aby ste vždy mali vodu v blízkosti počas dlhej túry, pri výcviku alebo na prechádzke. Fľaša má štandardnú niť, ktorá sa hodí pre väčšinu čistiacich a filtračných zariadení na trhu.

Parametre:
 - BPA free
 - veľký otvor - ľahko sa plní a čistí
 - slučka, ktorá sa ľahko pripevní k batohu
 - vyhovuje väčšine filtrov vody

Hmotnosť:
 - 100 g

Objem:
 - 1 L

Rozmery:
 - 235 x 98 mm

Primus je Švédska spoločnosť založená v roku 1892 v Štokholme. Už od začiatku svojho pôsobenia je jej hlavnou činnosťou výroba varičov a všetkého, čo sa týka varenia v prírode. Je držiteľom mnohých ocenení za svoje výrobky a tiež vlastní množstvo patentov. Dodáva svoj tovar do obchodov po celom svete a je využívaná profesionálmi aj amatérskymi outdooristami.

"

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.