TEMPLARSGEAR Opasok PT5 Low Profile - ranger green (29653) | Muničák
×
novinka
TEMPLARSGEAR Opasok PT5 Low Profile - ranger green (29653)
TEMPLARSGEAR Opasok PT5 Low Profile - ranger green (29653)

TEMPLARSGEAR Opasok PT5 Low Profile - ranger green (29653)

Kód tovaru: 250885 49.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
3 farby
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Veľkosť Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK
S
M
L
SKLADOM SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU VYPREDANÉ

Laser Cut molle opasok od firmy Templarsgear. Opasok sa skladá z MOLLE obalu a vnútorného opasku zo suchého zispu. K tomuto opasku treba používať klasický tvrdý opasok s cobra väzbou, ktorý nie je súčasťou balenia. Tento systém v prvom rade minimalizuje pohyb vonkajšieho Molle opasku pri pohybe a výrazne zvyšuje komfort možnosťou rýchleho a jednoduchého nasadenia / zloženia vonkajšej časti opasku na ktorom je pripevnené vybavenie.

Nízky profil udržiava výstroj blízko ťažiska tela. Opasok je vysoký iba 6cm a neprekáža v pohybe, no je naňho možné pripevniť základné MOLLE sumky.

Vonkajšia časť opaku má pravidelné MOLLE zárezy na vyvedenie druhého COBRA opasku ponad corduru, čo umožňuje pripevnenie aj pištoľových puzdier, či stehenných platforiem. Tieto zárezy sú od seba vzdialené 4cm, čo umožňuje púzdro pre sekundárnu zbraň umiestniť do presne vyhovujúcej polohy.

Materiál: Cordura 500D

Kľúčové slová: opasok takticky opasok low profile pt5

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.