COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou TAI PAN 3V (13Q) | Muničák
COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou TAI PAN 3V (13Q)

COLD STEEL Nôž s pevnou čepeľou TAI PAN 3V (13Q)

Kód tovaru: 510035,01 340.00 €
COLD STEEL
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Tak ako jeho hadí menovec (Tai Pan je extrémne jedovatý had s veľkými zubami a jedovatými žľazami), nôž Tai Pan je agresívne rýchly a smrtiaci. Skonštruoval ho Lynn C. Thompson a zahŕňa všetky najlepšie vlastnosti klasickej dýky s odstránením jej nedostatkov. O väčšine dýk je známe, že majú tenké a slabé hroty, ktoré sa môžu ľahko zlomiť. Na rozdiel od nich, Tai Pan sa vyznačuje pevnou stredohrotou čepeľou, ktorá je široká a dostatočne hrubá na to, aby odolala vysokému náporu a poskytuje tak hlbokú a jednoduchú penetráciu. Čepeľ má obe strany dokonale nabrúsené, takže Vám poskytne minimálne dvojnásobnú schopnosť sekania a rezania, ako nôž s klasickou čepeľou. Keď získate viac skúseností s týmto nožom, budete schopný s ohromujúcou efektívnosťou rezať z jednej strany na druhú pod uhlom 180°. Vďaka stredu noža nachádzajúcemu sa tesne za záštitou a samotnej prepracovanej masívnej rukoväti, môžete bodať do akéhokoľvek materiálu a Tai Pan Vám stále pevne zostane v rukách. Čo sa týka črienky, je vyrobená z čierneho materiálu Kraton s unikátnym vzorom. Tento materiál a tvar rukoväte zabraňuje nožu, aby sa posúval, kĺzal alebo otáčal v ruke, za akýchkoľvek podmienok. Rukoväť je zakončená polo-zahrotenou kovovou hlavicou, čím maximalizuje efekt dokonca aj najmenšieho úderu.

Materiál čepele: CPM-3V
Materiál rukoväte: kraton
Celková dĺžka: 330 mm
Dĺžka čepele: 190 mm
Dĺžka rukoväte: 140 mm
Hrúbka čepele: 5 mm
Hmotnosť: 306 g
Puzdro: Secure-Ex

Kľúčové slová: noz nôž nožík pevna cepel pevnou cepelou nože noze nožíky cold steel

Využívame cookies na vylepšenie Vášho zážitku z nakupovania v Muničáku. Vďaka nim budete mať tú najlepšiu skúsenosť. Súhlasíte s ich používaním?