FLUNATEC Čistiaci prípravok na zbraň Bore Pro - 100ml | Muničák
novinka
FLUNATEC Čistiaci prípravok na zbraň  Bore Pro - 100ml

FLUNATEC Čistiaci prípravok na zbraň Bore Pro - 100ml

Kód tovaru: 305096,08 12.90 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

Čistiaci prípravok FLUNATEC BORE PRO pre vývrty hlavní, kvapátko
Ak hľadáte čistenie, ktoré vám veľmi efektívne vyčistí vývrt hlavne, tak tento čistiaci prípravok je to, čo potrebujete.
BORE PRO od rakúskeho výrobcu FLUNA TEC dokáže vyčistiť akékoľvek zbytky po strelnom prachu, ale predovšetkým dokáže odstrániť zbytky usadenín medi a tombaku. Možno ho použiť do všetkých typov hlavní. Súčasne hlaveň konverzuje a účinne ju chráni proti korózii.

Aplikácia:
Pre veľmi dôkladné čistenie vám doporučujeme používať i ďalšie prípravky na čistenie zbraní od značky Fluna Tec. Najskôr je potrebné zbraň dôkladne odmastiť a zbaviť hrubých nečistôt a to pomocou Fluna Tec Gun Degreaser. Následne vložíme prípravok na plsť alebo kovový kartáč čistiacej tyče. Potom tyč vložíme do hlavne a smerom od záveru k ústi hlavne tyč pretiahneme. Prípravok necháme 15 minút pôsobiť. Následne hlaveň pretiahneme čistou plsťou dosucha, prípadne pri silnom znečistení opakujeme čistenie pomocou prípravku.

Objem: 100 ml