SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne | Muničák
×
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne
SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne

SICH Škrtidlo Tourniquet - čierne

Kód tovaru: 261606 30.70 €
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava POLUS Košice AUPARK

Moderní vojaci sa spoliehajú na škrtidlo, keď potrebujú zastaviť krvácanie zo zranenia na ruke alebo na nohe. Vzhľadom k dôkladnému prevereniu náročnými testami je škrtidlo vhodné do každej výbavy. SICH škrtidlo má unikátne vlastnosti a ponúka výhody, ktoré ho robia kvalitnejším v porovnaní s podobnými produktmi dostupnými v súčasnosti na trhu. Označenie SICH Tourniquet je skratkou Strengthened Individual Combat Hybrid Tourniquet.

Škrtidlo je ľahké, avšak pevné a odolné, je výsledkom série testov vykonaných za extrémnych podmienok. Ľahko sa aplikuje, možno ho ovládať aj jednou rukou, čo je ideálne v prípade že škrtidlo používame sami na sebe. Škrtidlo vytvára tlak po celom obvode končatiny a prináša tak rýchle a efektívne zastavenie krvácania. Špeciálna patentovaná forma trojuholníka umožňuje rýchlo a bezpečne upevniť sťahovaciu tyč aj voľný koniec pásu. Mäkký povrch integrovanej pracky a platforma so zabudovaným patentovaným teleskopickým mechanizmom zabraňujú prílišnému tlaku na miesto aplikácie a možnému poraneniu mäkkých tkanív. Špeciálna patentovaná technológia zaisťuje mimoriadne silné priľnutie pásu.

Dôležitými prvkami pre škrtidlo sú naťahovacia pracka, sťahovacia tyč a špeciálna trojuholníková spona. Všetko toto príslušenstvo je síce ľahké, ale pomerne odolné, zhotovené zo zliatiny duralu a hliníka a obstojí aj pri extrémnom zaťažení. Bezpečné a efektívne ovladanie je zaistené v akomkoľvek stave škrtidla, či už je mokré, zasnežené alebo špinavé, funguje v mraze aj v teple či v horúčave.

Škrtidlo SICH ponúka optimálnu veľkosť, maximálnu plochu a maximálnu silu blokovania v utiahnutom stave. Možno ho bez problémov využiť pre obvod už od 5 cm až do 40 cm. Špeciálne pole so sivou povrchovou vrstvou umožňuje vykonávať značenie času aplikácie alebo iných dôležitých údajov pomocou akéhokoľvek ostrého predmetu napríklad klinca, nechtu, výbavy či výstroja s hrotom či rohom, nožom a podobne.

K ukladaniu nastavení a správnemu fungovaniu používame súbory cookies. Používaním webu s ich používaním súhlasíte. Viac o cookies.