MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - čierny (14002602) | Muničák
MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - čierny (14002602)
MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - čierny (14002602)

MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - čierny (14002602)

Kód tovaru: 259156 41.00 €
MILTEC
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
3 farby
doprava zadarmo v rámci slovenska
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Košice AUPARK
skladom ikonka skladom malé množstvo ikonka vypredané ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

» Namiesto tradičného popruhu bol v tomto modeli použitý Laser-Cut-Loop-System - laminovaný polyester s laserom vyrezanými otvormi kompatibilný so štandardom MOLLE/PALS.
» Batoh má dve veľké hlavné priehradky. V prvej nájdete veľké sieťované vrecko a vrecko na zips na drobnosti. Druhá poskytuje ďalšie sieťované vrecká na doklady a pod.
» Na prednej strane sú našité dve vrecká. V spodnej časti sú umiestnené ďalšie priehradky. Všetky vrecká majú silný obojsmerný zips s hrubými zubami a sťahovacími šnúrkami pre jednoduché a rýchle použitie.
» Čalúnený chrbát je vyrobený z EVA peny a odvetranej sieťoviny poskytujúcej vysoký komfort. Pod ním nájdete vrecko na suchý zips na hydratačný vak.
» Pohodlné ramenné popruhy s reguláciou dĺžky sú vybavené vertikálnym popruhom, odnímateľným bedrovým pásom a D-krúžkami na pripevnenie prídavnej výbavy.
» Na bokoch a spodnej časti batohu sú našité kompresné popruhy s kompozitnými prackami. Na bokoch sú umiestnené aj zvislé, dlhé priehradky.
» Na prednej a bočnej strane obalu sú umiestnené špeciálne laserom vyrezané otvory pre rýchlejšiu a jednoduchšiu fixáciu zariadenia.

Zvršok: 100% Polyester, zvnútra potiahnutý PVC
Podšívka: 100% Polyester
Čalúnenie: EVA pena
Celkový objem: ~20 litrov
Rozmery: 42 x 20 x 25 cm
Hmotnosť: 1095g