MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - coyote (14002605) | Muničák
MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - coyote (14002605)
MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - coyote (14002605)

MILTEC Batoh Assault 20L laser cut - coyote (14002605)

Kód tovaru: 259157 41.00 €
MILTEC
Cena platí výhradne pri nákupe v eshope Muničák.sk a môže sa odlišovať od cien v kamenných predajniach.
1 farba
TABUĽKA DOSTUPNOSTI
Eshop Bratislava VIVO Bratislava NIVY Košice AUPARK
vypredané ikonka vypredané ikonka vypredané ikonka skladom malé množstvo ikonka
Skladovú dostupnosť pre Vás niekoľkokrát denne aktualizujeme, ale aj napriek tomu sa môže v ojedinelých prípadoch stať, že tovar, ktorý si objednáte môže byť už vypredaný.
skladom SKLADOM skladom malé množstvo SKLADOM MALÉ MNOŽSTVO NA OBJEDNÁVKU NA OBJEDNÁVKU nie je skladom VYPREDANÉ

» Namiesto tradičného popruhu bol v tomto modeli použitý Laser-Cut-Loop-System - laminovaný polyester s laserom vyrezanými otvormi kompatibilný so štandardom MOLLE/PALS.
» Batoh má dve veľké hlavné priehradky. V prvej nájdete veľké sieťované vrecko a vrecko na zips na drobnosti. Druhá poskytuje ďalšie sieťované vrecká na doklady a pod.
» Na prednej strane sú našité dve vrecká. V spodnej časti sú umiestnené ďalšie priehradky. Všetky vrecká majú silný obojsmerný zips s hrubými zubami a sťahovacími šnúrkami pre jednoduché a rýchle použitie.
» Čalúnený chrbát je vyrobený z EVA peny a odvetranej sieťoviny poskytujúcej vysoký komfort. Pod ním nájdete vrecko na suchý zips na hydratačný vak.
» Pohodlné ramenné popruhy s reguláciou dĺžky sú vybavené vertikálnym popruhom, odnímateľným bedrovým pásom a D-krúžkami na pripevnenie prídavnej výbavy.
» Na bokoch a spodnej časti batohu sú našité kompresné popruhy s kompozitnými prackami. Na bokoch sú umiestnené aj zvislé, dlhé priehradky.
» Na prednej a bočnej strane obalu sú umiestnené špeciálne laserom vyrezané otvory pre rýchlejšiu a jednoduchšiu fixáciu zariadenia.

Zvršok: 100% Polyester, zvnútra potiahnutý PVC
Podšívka: 100% Polyester
Čalúnenie: EVA pena
Celkový objem: ~20 litrov
Rozmery: 42 x 20 x 25 cm
Hmotnosť: 1095g